Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım resource.rpf hatası çözümü?

SpanzeT

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba
Couldn't load Failed to open packfile: ReadBulk of header failed: Failed to fetch: Failure downloading resource.rpf: HTTP 404: Not found. (missing requested resource: qb_inventory)
scriptlerde oynama yaptığımda böyle bir hata alıyorum hangi script olursa olsun cmd hata atmıyor ama oyuna sokmuyor cache dosayasını felan sildim artifacts güncelledim ama olmuyor.

Merhaba
Couldn't load Failed to open packfile: ReadBulk of header failed: Failed to fetch: Failure downloading resource.rpf: HTTP 404: Not found. (missing requested resource: qb_inventory)
scriptlerde oynama yaptığımda böyle bir hata alıyorum hangi script olursa olsun cmd hata atmıyor ama oyuna sokmuyor cache dosayasını felan sildim artifacts güncelledim ama olmuyor.

Oyununu steamden veya epic den güncelle (GTAV).
qb_inventory i bulamiyor diyor, ya gerçekten yok ya da ismi qb-inventory olabilirmi ?

?????????????????????????????? ?
Verilen cevaba gülecegin yere neden kendin cevaplamayi denemiyorsun ?

resource.rpf dosyasinda alinan hata oyun gamebuild inin misal yeni sürüm e çekilip (2545 - the contract) client tarafinin güncellenmediginden kaynaklanabilir.
Eger ki clientdeki oyun güncellenmediyse, yani yeni rpf dosyalari mevcut degil ise, fivem oyuna girmek isterken GTA nin dosyalarini kullanir (bilmiyorsan sana bir sir vereyim, Fivem GTA oyunu üzerine kurulmus bir arayüzdür) ve oyunda kullanilan build ile clientdeki eslesmedigi için bu hatayi verebilir.

Diger konu ise, qb_inventory yi bulamamasi, bu da fxmanifest dosyasindan kaynaklanabilir veya server restart gerektiren bir islemi yapip server i restartlamadigindan kaynaklanabilir.

Illaki aklimdaki her olasiligi yazmam mi gerekiyor ?
Bir daha böyle millete gülüp de gülünecek hale düsme..

Verilen cevaba gülecegin yere neden kendin cevaplamayi denemiyorsun ?

resource.rpf dosyasinda alinan hata oyun gamebuild inin misal yeni sürüm e çekilip (2545 - the contract) client tarafinin güncellenmediginden kaynaklanabilir.
Eger ki clientdeki oyun güncellenmediyse, yani yeni rpf dosyalari mevcut degil ise, fivem oyuna girmek isterken GTA nin dosyalarini kullanir (bilmiyorsan sana bir sir vereyim, Fivem GTA oyunu üzerine kurulmus bir arayüzdür) ve oyunda kullanilan build ile clientdeki eslesmedigi için bu hatayi verebilir.

Diger konu ise, qb_inventory yi bulamamasi, bu da fxmanifest dosyasindan kaynaklanabilir veya server restart gerektiren bir islemi yapip server i restartlamadigindan kaynaklanabilir.

Illaki aklimdaki her olasiligi yazmam mi gerekiyor ?
Bir daha böyle millete gülüp de gülünecek hale düsme..
;)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!