Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ragehost Rezilliği

Daha ne kadar alçalabilirsin diye konuyu ivedilikle takip ediyorum :D her yorum atana sallıyosun demek ki esas problem sende tekrardan dediğim gibi konuda firmamın ve ekibimin adının geçmesinden rahatsızım
bunu bana söyleyen adamı banlıcam diyipte 1 hafta sonrası adamın kendisinin çıkması. çok iyi ya.

DF
bunu bana söyleyen adamı banlıcam diyipte 1 hafta sonrası adamın kendisinin çıkması. çok iyi ya.
maymun falanmısın kanka developmentle ilgili hiçbir referansın ve ismini daha duymadım gelmissin burada yıllardır piyasada olan adamları karaılıyorsun senın full dupe envanterini kim napsın allah için bence konuyu kapat konuştukca batıyorsun dostum

DF
mamun meyvelopments kubi envantori leak abi ne yapacaz off !!??

DF
Ortada bir hırsızlık olacaksa bu şekilde gerçekleşeceğini düşünmüyorum. Bu kişiler şifreleme ve şifre çözmede belli bir şeyler yapmaya çalışmış veya yapmış kişiler. İnterneti kapalı ortamda o scripti çalıştırıp dinleme bile yapabilirlerdi herhangi bir çıktı atıyor mu diye, yada scripti çalıştırmadan çözebilirlerdi şifrelemesini.

Burada kötü olan bir kısım var sunucu bilgilerinizin ortada dolaşması sağlıksız. Bir firmanın sunucu bilgilerini hizmet sahibi olmayan biriyle paylaşması hem kvkk 'ya aykırıdır. Hem de müşteriye verilen güvenin kırılmasıdır.

Örneğin kendi firmamdan yola çıkarsak sunucu bilgileri panelden iletildiği için bir ekibimizin ortak discord grubundan yöneticinin de içinde olduğu gruptan dahi sunucu bilgilerini istese yönlendirdiğimiz kişi hizmet sahibidir. Biz bize ait olmayan bir bilgiyi paylaşamayız sonuçta. (Discord üzerinden hizmet sahibi bile istese paylaşamayız :( )

Ve bir çok yorum senin o dandik koduna mı kaldılar gibi gelmiş. Arkadaşlar burada söz konusu olan bir emeğe hakaret kişi bundan rahatsız oluyor. Bu kişi şuan 2 satır css düzenlemiş, 2 satır html eklemiş, hatta ve hatta hiç js bile düzenlememiş olsa o envanterde ortada bu adamın bir emeği var demektir. Buna kimsenin saygısızlık etmeye hakkı yoktur.

DF
Ortada bir hırsızlık olacaksa bu şekilde gerçekleşeceğini düşünmüyorum. Bu kişiler şifreleme ve şifre çözmede belli bir şeyler yapmaya çalışmış veya yapmış kişiler. İnterneti kapalı ortamda o scripti çalıştırıp dinleme bile yapabilirlerdi herhangi bir çıktı atıyor mu diye, yada scripti çalıştırmadan çözebilirlerdi şifrelemesini.

Burada kötü olan bir kısım var sunucu bilgilerinizin ortada dolaşması sağlıksız. Bir firmanın sunucu bilgilerini hizmet sahibi olmayan biriyle paylaşması hem kvkk 'ya aykırıdır. Hem de müşteriye verilen güvenin kırılmasıdır.

Örneğin kendi firmamdan yola çıkarsak sunucu bilgileri panelden iletildiği için bir ekibimizin ortak discord grubundan yöneticinin de içinde olduğu gruptan dahi sunucu bilgilerini istese yönlendirdiğimiz kişi hizmet sahibidir. Biz bize ait olmayan bir bilgiyi paylaşamayız sonuçta. (Discord üzerinden hizmet sahibi bile istese paylaşamayız :( )

Ve bir çok yorum senin o dandik koduna mı kaldılar gibi gelmiş. Arkadaşlar burada söz konusu olan bir emeğe hakaret kişi bundan rahatsız oluyor. Bu kişi şuan 2 satır css düzenlemiş, 2 satır html eklemiş, hatta ve hatta hiç js bile düzenlememiş olsa o envanterde ortada bu adamın bir emeği var demektir. Buna kimsenin saygısızlık etmeye hakkı yoktur.
defalarca cevap olarak yazdım fakat ya ben anlatamadım yada arkadaşlar anlamak istemiyor. benim dediğim konu bu zaten. hizmet veriyorlar. fakat dosya kopyalanıyor. umrumda olsa zaten bunu o gün paylaşırdım fakat dediğim gibi son olarak UpTaR UpTaR Arkadaşımızın paketi ortaya çıktığı için aynı şekil olduğunu düşünüyorum. bu sebepten dolayı konuyu açtım. kısacası firmanın yaptığı işlemlerin yanlış olduğunu ve kimseye tavsiye etmedimiğimi belirtiyorum bu zamana kadar datafex sunucumnet hostigame goveri tarzı bir çok yerden hizmet aldım. ama asla böyle birşeyle karşılaşmadım. bunun yaşanmasının sebebini ve olaylardan firmayı sorumlu tutuyorum. dahada söylenecek birşey olduğunu düşünmüyorum

DF

Kimse emeğe saygısızlık etmemiş ortada bir emek olduğunu da düşünmüyorum. Hadi diyelim ki envanterde bir çok şeyi düzeltti, değiştirdi burada yapılan saygısızlık emeğe değil Rage Host adınadır, arkadaş bozuk plak gibi tek söylediği şey paketi çaldıklarını düşünüyorum diyor yani paketin çalınıp satıldığını iddia ediyor.
1656106461111.png
Ve bu arkadaşın argo kelimeler kullanıp FivemTurk'ten ban yememesine de şaşırdım.
1656106592201.png

DF
defalarca cevap olarak yazdım fakat ya ben anlatamadım yada arkadaşlar anlamak istemiyor. benim dediğim konu bu zaten. hizmet veriyorlar. fakat dosya kopyalanıyor. umrumda olsa zaten bunu o gün paylaşırdım fakat dediğim gibi son olarak UpTaR UpTaR Arkadaşımızın paketi ortaya çıktığı için aynı şekil olduğunu düşünüyorum. bu sebepten dolayı konuyu açtım. kısacası firmanın yaptığı işlemlerin yanlış olduğunu ve kimseye tavsiye etmedimiğimi belirtiyorum bu zamana kadar datafex sunucumnet hostigame goveri tarzı bir çok yerden hizmet aldım. ama asla böyle birşeyle karşılaşmadım. bunun yaşanmasının sebebini ve olaylardan firmayı sorumlu tutuyorum. dahada söylenecek birşey olduğunu düşünmüyorum
Keşke o gün paylaşsaydın kanki aylardır TF-Development'ın editlediği qb-inventory'i arıyorduk.

DF
defalarca söyledik fakat arkadaş ısrarla anlamıyor :D ortada bir leak olayı yok tosun paketi leakledi diyor onuda tekrardan açıklayım belki bu sefer anlar paketi ücret karsılıgı aldım çok sorun olduguğunu görüncede uğraşmadım vds'den sildim siyahadamın güncel kullandığı paketi satın aldım şuan onu hazırlıyorum sunucumun yeni sezonu için, ayriyetten konu altında küfürlü yorum yazan arkadaş uzaklaştırılmazken baran ve ben haksız yere uzaklaştırıldık sayın Sado Sado beyide konuya tekrardan davet ediyorum

DF
hasanın paketini bizden kimse leaklemedi tosununda dediği gibi sorunları görünce direk diğer pakete geçelim dedi tosun ve bende tosuna özelden yazdım paketi siliyom diye zaten herhangi bir yedekleme vs olmadı arkadaş kendi kurdu paketi ben sadece yetki girdim sonrasında çıktım vds den ertesi gün gelen yorumlardan hemde tosunun yazmasından sonra paketi sildim.

DF

Ekli dosyalar

• 1656108642691.png
    1656108642691.png
    24.6 KB · Görüntüleme: 39

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!