DARKDREAM BOŞ

SUPREME2HAF SUPREME2HAF

lcsd CIVOX

Hoşgeldiniz!

Sitemize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle görüşebilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt OL!

Script RAC v3 - Global Anticheat Hizmeti

Raider

Raider Anticheat Deliyorum hoop banned
VIP Üye
Merhabalar iyi forumlar, öncelikle RAC Projesi olarak cıktığımız bu yolda, ve testlerin olumlu sonucun dan ötürü sizlere satışa sunduğumuz sistemi tanıtmak isterim, amacımız global olarak fivem türkiye sunucularının hileden tamamen arınması ve hilenin önüne gecmek, biliyorsunuz ki hileyi engellemek zordur fakat Bizler elimizden geldikce hileyi engelledik global de engellediğimiz hile türleri şu şekildedir ;

Eski sürümdeki silah alınca veya hile silah verince banlama olayı yoktur, gecmişteki tecrübelerimizi güncel RAC v3'e yansıttık :)

ScreenShot = Hilecinin ekran görüntüsünü kanıt olarak discord adresine loglar.
AntiNuke = Herhangi bir patlama objesi veya patlatma durumu otomatik ban+log
AntiSpawnVehicles = Yasaklı Araç cıkaran hileciyi algılar ve banlar+ log gönderir.
AntiSpawnPeds = Whitelist dışın da cıkartılan tüm pedleri siler ve cıkaran hileciyi banlar+log gönderir.
BlackListedWorld = Karalisteye alınmış hile tetikleyici methodu tespit eder ve banlar. (Hile İnjection)
TriggerDetection = Kara listeye alınmış bir trigger'i tetiklerse banlar+log gönderir (Hile Para verme vb)
DiscordLog = Hile Durumun da log gönderir.
PatlamaObjesi = Herhangi bir oyuncu bir nesneyi patlatır ise log gönderir+banlar
WeaponsDamage = Silahların hasarı ile oynayabilirsiniz.
AntiWeapons = Yasaklı silahı alan kişiyi loglar ve üstündeki tüm silahları Siler.
AntiPlayerBlips = Blips kısmı acık olan hileciyi banlar+ adminler dahil (true veya false yaparak kapatılabilir)
AntiSpeedHack = Belli bir hız düzeyinin üstüne cıkan hileciyi algılar banlar+log gönderir.
AntiGodmode = Ölümsüzlük acmış hileciyi tespit eder banlar +log gönderir.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
RAC_C.DeepAnticheatAktif = true -- Derinlemesine çevre kontrolü yapan sistemimizi açar/kapatır.

RAC_C.EkranGoruntusuYollama = true -- Ekran görüntüsü yollamayı aktif eder. screenshot-basic kurulu olmalıdır.

RAC_C.secondaryChecks = true -- Çevre içi oyuncuyu etkileyen Anti-***** (örn: Anti-Godmode) kontrolü yapar.

RAC_C.removeExplosionDamage = true -- Patlama ve ateşlerin hasarını kapatır.

--=--ENJEKSİYON METHODLARI--=--

RAC_C.resourceDetection = true -- Resource kontrolcüsü.

RAC_C.injectionDetection = true -- Rastgele string enjeksiyonlarını kontrol eder.

RAC_C.resourceManipulationDetection = true -- Hileyi restartlanmaktan korur.

RAC_C.cheatEngineDetection = true -- Cheat Engine kontrolcüsü.

--=----=----=----=----=--KOMUTÇULAR--=----=----=----=----=----=----=----=--

RAC_C.detectCommands = true -- Komut kontrolücüsü.

RAC_C.detectMoreCommands = true -- Komut kontrolcüsü v2. Bazı sunucularda hata verdiğini biliyoruz, daha üzerinde çalışıyoruz.

ÖRNEK :

INFINITY

23941

23942

CHOCOHAX

23943

23944

CK GANG

23945

23946

EULEN

24072

24073

23568

Detaylı bilgi için ! Raider#0031

TWACHEL

Son düzenleme:

Ozgurbeysd

FT Kullanıcı
benim anlamadığım script ile ne alakası var ve paylaşım tagı koymuşun ne indirme linki var nede başka bişey gitmişşin VCAC edit atmışşın satıyorsun ve biz bu kodları napıcaz ingilizce dersimi veriyorsun??
Kod:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol Kod içeriğini görüntülemek için!
+ olarak biz bu kodları napıcaz ingilizce dersimi veriyorsun??

TWACHEL

Ozgurbeysd

FT Kullanıcı
eğer script satiyorsanda paylaşım yerinde değil ücretli yerinde sat

TWACHEL

Raider

VIP Üye
eğer script satiyorsanda paylaşım yerinde değil ücretli yerinde sat
VCAC sistemin de ekran görüntüsü atmıyor? inject anın da banlamıyor stoplanabiliyor godmode ve noclip yakalamıyor, trigger olayların da sıkıntı var optimize değil ve şifrelemesinden dolayı bir cok kodu cekmekte zorlanıyor, silahları üstünden silmiyor bu da sunucuyu kastırıyor biz bu tarz bir ton sorunu cözüp eklemeler yaptık, yeni bir anticheat gibi düşün ama yine de sen bilirsin kanki sen bu işin en iyisisin :D

TWACHEL

Ozgurbeysd

FT Kullanıcı
VCAC sistemin de ekran görüntüsü atmıyor? inject anın da banlamıyor stoplanabiliyor godmode ve noclip yakalamıyor, trigger olayların da sıkıntı var optimize değil ve şifrelemesinden dolayı bir cok kodu cekmekte zorlanıyor, silahları üstünden silmiyor bu da sunucuyu kastırıyor biz bu tarz bir ton sorunu cözüp eklemeler yaptık, yeni bir anticheat gibi düşün ama yine de sen bilirsin kanki sen bu işin en iyisisin :D
4 tane anticheat scripti kullanan ben miyim ???
4 tane anticheat kullanıyorsun optimizasyon diyorsun yazık kafana

TWACHEL

SnapDragon

D-Mod
Discord
Snap Dragon#0390
Ön ek değiştirildi.

TWACHEL

Raider

VIP Üye
4 tane anticheat scripti kullanan ben miyim ???
4 tane anticheat kullanıyorsun optimizasyon diyorsun yazık kafana
Sunucularımı yakından takip ediyorsun sanırım? veya hileden banlandın bukadar kızma istersen tekrar aciyim tekrar inject et banlan, 4 anticheat olayı da her sistemin ayrı bir özelliği var şifreli dosyaları okumakta zorlanmasın sunucu diye yapıldı o şekil de ki artık 4 değil 2 sistem var 0.06 ms ve 100 kişi de sorun cıkartmadı örnek alesta roleplay referanslarım da mevcut ;(

TWACHEL

alimc123

FT Kullanıcı
Agora roleplay olarak anti cheati kullanmaya başladıktan sonra hiç bir şekilde hile gelmedi tebrik ediyorum güzel çalışma. 👍

TWACHEL

Raider

VIP Üye
Anti Spectate özelliği eklendi, adminler dışın da hile spectate attığı anda banlanıcak ve log göndericektir.

TWACHEL

DenizEraslan

FT Kullanıcı
tertemiz eline koluna sağlık diyorum bazen bazı şeylerin kalitelisi lazım ......

TWACHEL

Gutcha

FT Kullanıcı
RAİDER ANTİ CHEAT PİYASANIN EN İYİSİ

TWACHEL

Raider

VIP Üye

volkanakyildiz

FT Kullanıcı
Merhabalar iyi forumlar, öncelikle RAC Projesi olarak cıktığımız bu yolda, ve testlerin olumlu sonucun dan ötürü sizlere satışa sunduğumuz sistemi tanıtmak isterim, amacımız global olarak fivem türkiye sunucularının hileden tamamen arınması ve hilenin önüne gecmek, biliyorsunuz ki hileyi engellemek zordur fakat Bizler elimizden geldikce hileyi engelledik global de engellediğimiz hile türleri şu şekildedir ;

ScreenShot = Hilecinin ekran görüntüsünü kanıt olarak discord adresine loglar.
AntiNuke = Herhangi bir patlama objesi veya patlatma durumu otomatik ban+log
AntiSpawnVehicles = Yasaklı Araç cıkaran hileciyi algılar ve banlar+ log gönderir.
AntiSpawnPeds = Whitelist dışın da cıkartılan tüm pedleri siler ve cıkaran hileciyi banlar+log gönderir.
BlackListedWorld = Karalisteye alınmış hile tetikleyici methodu tespit eder ve banlar. (Hile İnjection)
TriggerDetection = Kara listeye alınmış bir trigger'i tetiklerse banlar+log gönderir (Hile Para verme vb)
DiscordLog = Hile Durumun da log gönderir.
PatlamaObjesi = Herhangi bir oyuncu bir nesneyi patlatır ise log gönderir+banlar
WeaponsDamage = Silahların hasarı ile oynayabilirsiniz.
AntiWeapons = Yasaklı silahı alan kişiyi loglar ve üstündeki tüm silahları Siler.
AntiPlayerBlips = Blips kısmı acık olan hileciyi banlar+ adminler dahil (true veya false yaparak kapatılabilir)
AntiSpeedHack = Belli bir hız düzeyinin üstüne cıkan hileciyi algılar banlar+log gönderir.
AntiGodmode = Ölümsüzlük acmış hileciyi tespit eder banlar +log gönderir.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
RAC_C.DeepAnticheatAktif = true -- Derinlemesine çevre kontrolü yapan sistemimizi açar/kapatır.

RAC_C.EkranGoruntusuYollama = true -- Ekran görüntüsü yollamayı aktif eder. screenshot-basic kurulu olmalıdır.

RAC_C.secondaryChecks = true -- Çevre içi oyuncuyu etkileyen Anti-***** (örn: Anti-Godmode) kontrolü yapar.

RAC_C.removeExplosionDamage = true -- Patlama ve ateşlerin hasarını kapatır.

--=--ENJEKSİYON METHODLARI--=--

RAC_C.resourceDetection = true -- Resource kontrolcüsü.

RAC_C.injectionDetection = true -- Rastgele string enjeksiyonlarını kontrol eder.

RAC_C.resourceManipulationDetection = true -- Hileyi restartlanmaktan korur.

RAC_C.cheatEngineDetection = true -- Cheat Engine kontrolcüsü.

--=----=----=----=----=--KOMUTÇULAR--=----=----=----=----=----=----=----=--

RAC_C.detectCommands = true -- Komut kontrolücüsü.

RAC_C.detectMoreCommands = true -- Komut kontrolcüsü v2. Bazı sunucularda hata verdiğini biliyoruz, daha üzerinde çalışıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 23345

Ekli dosyayı görüntüle 23343

Ekli dosyayı görüntüle 23342

Ekli dosyayı görüntüle 23341

Ekli dosyayı görüntüle 23339
Nasıl Satın alıyoruz?

TWACHEL

Raider

VIP Üye
yok kanka composor devil ile çıkıp girdim alesta roleplay referans vermişin adam gibi sunucu ver non whitelist sunucuları verme dumpladım hatta anticheatlarını atayım istersen
Client tarafını dump yapman bir işe yaramayacaktır, composor değil composer devil den bahsediyorsan, %100 diye bir sonuç vermedim dump yapman sunucuya zarar vermez, prop cıkartamazsın patlatamaz ve yakamazsın spectate atamaz silah cekemez üstüne para alamazsın? sana daha cok özellik sayardım fakat anlar mısın bilemem, yan hesap acıp konu baltalıyor gibisin?

TWACHEL

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)