Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Querencia City | Ekip arkadaşları arıyoruz! | +18

Tefoo

Üye
FT Kullanıcı
Havasından geçilmeyen yönetim ekibi?
Sürekli hata çıkartan hazır alt yapılar?
Düşük oyuncu kalitesi?
Düzensiz ve dengesiz illegal & legal sistemler?
Beyin gerektirmeyen alışkın olduğumuz scriptler?
Admin power?

H - Hayır dostum.. biz biraz farklıyız önce kendimi tanıtayım.

19 Yaşındayım adım Can ve 1 Yıldır çeşitli FiveM sunucularında geliştirici hizmeti veriyorum. Aynı zamanda bilindik sunucularda Tevfik Vasıf adı ile tanıyabilirsiniz beni :)
her neyse konunun özüne dönelim. Yukarıda sıraladığım seçenekler eminim senide boğuyor ve bazen "Keşke bir sunucum olsaydı ben böyle yapmazdım her şey farklı olurdu.." demişsindir. Biz onu yaptık kanka ve artık FiveM dünyasında aç gözlü olmadan gereken oynanış hissiyatını verdirmek için gece gündüz demeden ekibimle beraber çalışıyoruz. Fakat bu bizi biraz yoruyor... Ekibimizi genişletmek, yeni arkadaşlarla çalışmak, tanışmak ve sunucunun açılışını hızlandırmak için yaşı 18 ve üstü, chill kafa yapısına sahip toxic olmayan, admin komutlarından ve sunucu yönetiminden anlayan kısacası yönetim ekibinin gerekliliklerini ve sorumluluklarını bilen, test saatlerinde ortalıktan kaybolmayan, çalışmaya hevesli ve istekli, nerede ciddi nerede cıvık olması gerektiğini bilen arkadaşları sunucumuza görüşme için bekliyoruz.

"Not: Ödeme hiçbir koşulda yapılmayacak.. ödeme kafasında olan arkadaşlar boşuna uğramasın lütfen. Ekip arkadaşlarım ile ortak amaçlarımız sayesinde tanıştım ve 1 yıldır süren çok güzel arkadaşlıklarımız var.. Amacımız sunucu bitene kadar muhattap bulmak değil gerçekten kardeşlik ilişkisini benimseyen anlayışlı insanlar tanımak.. yaptığımız işi ciddiye alıyoruz"

İletişim: Lobal#9361

Sunucu adresi:

3.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!