Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Que*FLY Ve Gerçekleri #1

dogzs

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, gün geçmiyor ki FiveM platformunda yeni bir olay yaşanmıyor.
Bugün Que*Fly'ın nasıl Si** Roleplay'e saldırı yaptığını göreceksiniz.

44806 44805

Bu Que*FLY adlı arkadaş yakında tüm ifşaları ile birlikte internet ortamına döküleceğinden eminim.
Yeni bir gün ile görüşmek üzere
Sağlıcakla Kalın!

DF
Merhabalar, gün geçmiyor ki FiveM platformunda yeni bir olay yaşanmıyor.
Bugün Que*Fly'ın nasıl Si** Roleplay'e saldırı yaptığını göreceksiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 44806Ekli dosyayı görüntüle 44805

Bu Que*FLY adlı arkadaş yakında tüm ifşaları ile birlikte internet ortamına döküleceğinden eminim.
Yeni bir gün ile görüşmek üzere
Sağlıcakla Kalın!
Merhaba, oradan saldırılan ip adresi ServerButik.com.tr alt yapısında barınan bir sunucuya aittir, Sies RolePlay

Son 24 Saatlik

44807

ve Günlük

44808

Tablosuna baktığımda ise herhangi bir büyük drop söz konusu değil kendileri tarafımızca koruma altındadır atılan saldırı herhangi bir işe yaramamaktadır.

İlginiz için teşekkürler iyi forumlar dilerim.

DF
Son düzenleme:
Rica Ederim, buradaki amacım bu tür şahısların yaptığı şeyler ile kalmaması ve tüm herkesin bu yaptıkları şeyi bilmesidir.
Yakında eminim ki birçok kişi de buna dahil olacaktır.
İyi Günler

DF
bir rus'u kaldı onlarıda s....siniz bana az kaldı. Vurdukları zamanlarda ufacık bir oynama düşme lag dahi olmadı.

Ama bu arkadaşımız translate kullanarak çeviri yapıyor. Kendisi bir rus ve Rus Team İfşalıyor. Oynat uğurcum olacakları izliyoruz.

DF
Son düzenleme:
Rica Ederim, buradaki amacım bu tür şahısların yaptığı şeyler ile kalmaması ve tüm herkesin bu yaptıkları şeyi bilmesidir.
Yakında eminim ki birçok kişi de buna dahil olacaktır.
İyi Günler
Sies Roleplaye Saldırmanız Zordur Desteklediği Alt Yapı Şaunda Saldıraya Karşı Korumalıdır İyi Günler Başka Sw lere bakın.

DF
Sies Roleplaye Saldırmanız Zordur Desteklediği Alt Yapı Şaunda Saldıraya Karşı Korumalıdır İyi Günler Başka Sw lere bakın.
Ne kadar haklı olsanız da Que*Fly Adlı Şahıs atıp tutmakla bu tür işlerin olacağını düşünüyor.
İlerideki sonuçlara bağlı olarak da Que*Fly Adlı Şahsın bilgilerinin internet ortamına düşeceğine eminim.
Bu tür işler ciddi yasal süreci de beraberinde gerektirmekte tabi. Yakın zamanda bu ilerleyen süreci elbet göreceğiz.
Sağlıcakla Kalın

DF
Ne kadar haklı olsanız da Que*Fly Adlı Şahıs atıp tutmakla bu tür işlerin olacağını düşünüyor.
İlerideki sonuçlara bağlı olarak da Que*Fly Adlı Şahsın bilgilerinin internet ortamına düşeceğine eminim.
Bu tür işler ciddi yasal süreci de beraberinde gerektirmekte tabi. Yakın zamanda bu ilerleyen süreci elbet göreceğiz.
Sağlıcakla Kalın
Ona Bakılırsa Önüne Gelen Bu İşlerle Uğraşıyor Ama Sonuç= -

DF
Malesef ki kendisini, 8 ay öncesinden beri tanırım bir kez aynı konuşmada olduk kendisi 16 yaşında ve, işlevsiz bir eleman sanırım yerlerde sürünen ismini kaldırmaya gelmiş ama, ismini kaldırmaya calışırken karakterini kaybetmiş.

DF
Malesef ki kendisini, 8 ay öncesinden beri tanırım bir kez aynı konuşmada olduk kendisi 16 yaşında ve, işlevsiz bir eleman sanırım yerlerde sürünen ismini kaldırmaya gelmiş ama, ismini kaldırmaya calışırken karakterini kaybetmiş.
Malesef ki FiveM camiasında " şartlatan " diye adlandırdıklarımız illağaki oluyor.
Que*Fly adlı şahıs " şarlatan " rolünü üslenme çabası göstermekte.
Şarlatan olma yolunda da karakterini dediğiniz gibi kaybetmiştir.
Que*Fly adlı şahsın ilerideki hareketleri umarım düzelir.
Yoksa biliyorsunuz ki şarlatanların sonu malesef ki pek iyi olmaz.

DF
Son düzenleme:
У нас нет вражды, если бы у нас была вражда, веревки не были бы спрятаны, мой друг, да, каждый должен знать об этом бизнесе, вы уже знаете нас, вы знаете недостаточно, чтобы противостоять мне, Fivemlist serverbutik не наш враг, Я не знаю, что вам нравится, пытаясь возиться, но если вы посмотрите на раздел процентов за 2 недели от нас, там нет классов атак 46.182. Они могут сканировать мою спуф-атаку и не смогут поймать мои выходы.Если вы скажете мне, что это не сработает, напишите имя сервера в качестве ответа.

-
Benim zaten serverbutik iledüşmanlığım yok bir saldırı gerçekleştirmiyoruz 193.35 class saldırı çıkışlarımız kapalı ortalığı karıştırman hoşuma gitti sadece zaten bu zamana kadar beni bilen biliyor arkamda olanlarda arkamda sana saldırı yapmam saçma olur açıkçası düşman olmadığım bir yere aldığın ssler 2hafta oncekı benım tarafımdan ip ler gizlenerek paylaşılan ssler ben saldırı yapmadım yapmak istesem düşürürüm ve olucaklar açıkçası hiç iyi olmaz ki kavga etmeye gerek yok aldığım ss log odasından güçsüz olduğumu ve bir bilgim olmadığını ida ediyorsan hodri meydan sunucunu at barınmıyorsan serverbutikte beni ayrıca ifşalaman saçma ben kameram açık herkesle muhhabet ediyorum gizlim saklım yok iyi günler. hayırlı forumlar :):)

DF
У нас нет вражды, если бы у нас была вражда, веревки не были бы спрятаны, мой друг, да, каждый должен знать об этом бизнесе, вы уже знаете нас, вы знаете недостаточно, чтобы противостоять мне, Fivemlist serverbutik не наш враг, Я не знаю, что вам нравится, пытаясь возиться, но если вы посмотрите на раздел процентов за 2 недели от нас, там нет классов атак 46.182. Они могут сканировать мою спуф-атаку и не смогут поймать мои выходы.Если вы скажете мне, что это не сработает, напишите имя сервера в качестве ответа.

-
Benim zaten serverbutik iledüşmanlığım yok bir saldırı gerçekleştirmiyoruz 193.35 class saldırı çıkışlarımız kapalı ortalığı karıştırman hoşuma gitti sadece zaten bu zamana kadar beni bilen biliyor arkamda olanlarda arkamda sana saldırı yapmam saçma olur açıkçası düşman olmadığım bir yere aldığın ssler 2hafta oncekı benım tarafımdan ip ler gizlenerek paylaşılan ssler ben saldırı yapmadım yapmak istesem düşürürüm ve olucaklar açıkçası hiç iyi olmaz ki kavga etmeye gerek yok aldığım ss log odasından güçsüz olduğumu ve bir bilgim olmadığını ida ediyorsan hodri meydan sunucunu at barınmıyorsan serverbutikte beni ayrıca ifşalaman saçma ben kameram açık herkesle muhhabet ediyorum gizlim saklım yok iyi günler. hayırlı forumlar :):)

rusça yazınca cool olduğunu felan mı sanıyorsun bu ne böyle ya iq seviyen kaç çocuk.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!