Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Quadro Roleplay Yeni Açılıyor Açılışa özel süpriz hediyeler

dark2002

Üye
FT Kullanıcı
Evet Arkdaşlar Sunucmuzu Yeni Açılıyor Fivemdeki Eski rp zamanlarına Tekardan yaşatmak için koları sıvadık ve siz değerli oyuncular için eşsiz bir sunucu hazırladık
--------Tanıtım---------
+ Sunucumuz Hard Rp'dir. Para kazanmak gerçekten zor olucak 2 3 görev yapıp araba alınmayacak...
+ Araba alınmayacak, ama git geliniz zor olmayacak neden mi ? Sunucumuz'da araç kiralama sistemi bulunmaktadır 3 saat karşılığından araç kiralayabilirsiniz hatta sigorta'da yapabilirsiniz.
+Bir çok görev mevcuttur (otobüs,gazetecilik,bankacılık,balıkçılık vs)
+Oyunumuzda Evcil hayvan edinebilirsiniz ve sorunsuz çalışmaktadır
+Gym,Spor Salonları sorunsuz çalışmaktadır.
+Atış poligonu sorunsuz çalışmaktadır.
+Oyunumuz tamamen roleplay üzerine olduğundan açlık ve susuzluk bulunmaktadır.
+Bir RolePlay'de olması gereken her şey bura'da VAR.
+ Kendi başıma ne kadar denesemde bir bug göremedim siz değerli oyuncularımdan isteğim Beta aşamasında olan oyunumu gelip deneyip bana söylemeniz ve oyunu tamamen size göre şekillendirmek istiyorum discord'tan öneri kanalına yazdıklarınızı tek tek yapacağım Oyunu ben değil siz oynayacaksınız.
+2 Gün test aşamasında oyunu deneyip görüp lütfen bana geri dönüş yapmayı unutmayın eğer sevilir ve oynanırsa test aşamasını daha uzun tutabilirim.
+Şimdi gelin ufak bi görsellere geçelim.
+Test aşamasında olduğundan sunucu ip'si değişebilir.Server List kısmına [TR ]Quadro Roleplay Yazarak Girebilirsiniz.
+DİSCORD ADRESİMİZ-https://discord.gg/ekrmKam5aG
+ Sunucumuz Hala gelişme aşamasında ö yüzden resim atamadık ama discod kanalmızda yakında takip edebilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!