Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket QBUS Temel Paket - 2021 Güncel

lifelesss

for life
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir QBUS altyapısı ile bir paket geliştiriyordum fakat mecburi nedenlerden dolayı bırakma kararı aldım.
Bu yüzden devam ettiremeyeceğim projemin altyapısını sizlerle paylaşmak istiyorum. (Altyapıdaki hatalar çözüldü fakat türkçeleştirmeleri yapılmadı.)
Altyapı ingilizcedir.
Öncelikle biraz paket hakkında bilgi vereyim.​

• Her pakette olduğu gibi multicharacter sistemine sahip.
  • Ek olarak bankayı paketten silmeme kararı aldım. Çünkü güzeldi ve kullanmak isteyenlerin olabileceğini düşündüm. Banka kartları metalıdır. Sizin banka kartınızla farklı birisi banka hesabınıza erişebilir.

DF
Son düzenleme:
SQL'de bulunan hatalardan dolayı çoğu şeyi hazır bir sql dosyası ile güncelledim. Sıkıntı çeken arkadaşlar yeni SQL dosyasını indirebilirler.

O anki ruh halimden dolayı yanlışlıkla temelden gerekli bir dosyayı sildiğim için öncelikle özür diliyorum ve hatamı telafi etmek amacıyla paylaşımını yapıyorum.

Ve bana durumu bildiren E edipcandmr arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

DF
Son düzenleme:
sadece altyapı anladığım kadarı ile doğru mudur

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!