Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Qbus Inventory ESX ( Lunny Developments 1000 üye hediyesi)

FiveM TRde böyle insanlara ihtiyaç var. Eline Sağlık

DF
ekmek gibi itemleri kullanırken böyle bir hata alıyorum ve test ettiğim paket sizin verdiğiniz altyapı ve kendi paketimdede aynı sorun oldu

DF

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13.6 KB · Görüntüleme: 92
Nasıl polis cephaneliği oluşturabilirim yani sadece polisin erişebileceği bir market ha birde polise özel depo

DF
Envanterde İtem kullanmayı başaran birisi varmı ekmek gibi. varsa dc Muhammed Babayev#6658

DF
Envanterde İtem kullanmayı başaran birisi varmı ekmek gibi. varsa dc Muhammed Babayev#6658
getInventoryItem komutuyla çalışmadığı için uyarlamanız gerekiyor.
O yüzden bütün scriptlerinizi uygun şekilde qb-inventory göre ayarlama yapmanız gerekiyor.
Farklı triggerlar ile yapılıyor.

DF
getInventoryItem komutuyla çalışmadığı için uyarlamanız gerekiyor.
O yüzden bütün scriptlerinizi uygun şekilde qb-inventory göre ayarlama yapmanız gerekiyor.
Farklı triggerlar ile yapılıyor.
discord verirmisiniz o triggerleri öğrenmek istiyorum

DF
bu esx sistem ile qbusun aynı çalışması için ayarlanmış bi envanter değil mi ben mi yanlış biliyorum, nedense esx scriptlerini çalıştıramadım?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!