Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım QBUS Inventory | Dupe Sıkıntısı Yok

Dupe denemek istiyorum, arkadaşlık isteği gönderdim

Not: para istemiyorum

Dostum arkadaş satıyor insanlarda gerçekten bilgisi var mı diye kontrol etmek istiyor. Bu kadar basit ne yaptığını söylemeyecek sadece kısasıdan bir bilgi geçecek
Ben bir developer değilim, arkadaşlarım ile birlikte kendi sunucumuz için yaptık..

Sen yapmıyorsan o zaman arkadaşların bilgi versin bize ona görede güvenip satın alsın alacak insanalar.
Bunları fixletirken babasının hayrına fixlemediler paralarını verdim sıkıntı olacağını sanmıyorum ve bunun hakkında danışmak zorunda değilim emeğini karşılığını aldılar çünkü

Bunları fixletirken babasının hayrına fixlemediler paralarını verdim sıkıntı olacağını sanmıyorum ve bunun hakkında danışmak zorunda değilim emeğini karşılığını aldılar çünkü
Aynen kardom hiç bir şey bilmeyip bir ürünün satışını yapmaya devam et o zaman iyi satışlar.

Aynen kardom hiç bir şey bilmeyip bir ürünün satışını yapmaya devam et o zaman iyi satışlar.
Ayrıca tester için bir çok şey yapıldı bu formdan bir kaç kişi gelip bana yapabileceğini söyledi ve yapamadılar videoları var istiyorsan atayım?

Rotto Rotto Herhangi bir konuşmamız da dolandırma konusu geçti mi peki para bende ön planda olduğunu düşünüyor musun bir şeye yardım ettiğinde sana envanteri atmadım mı kanka?

Rotto Rotto Herhangi bir konuşmamız da dolandırma konusu geçti mi peki para bende ön planda olduğunu düşünüyor musun bir şeye yardım ettiğinde sana envanteri atmadım mı kanka?

Herhangi bir şekilde dolandırma mevzusu olacağını düşünmüyorum arkadaşlar, karşılıksız bir şekilde kod satırı attım. Hatası fixlenince ben scripti talep etmiyor olmamama rağmen ücretsiz bir şekilde benimle paylaştı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!