Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [QBCore] | RAID V4.5 | Sosyal Roleplay Paketi | +70 Customer | 0.95 Resmon |

RA1DER

wild dev
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
ra1der2112
Selamlar, bu paketi yaklaşık 1 yıldır geliştiriyorum, paketim temelinde EDRPV3 paketinden başlamışıtm, başlama sebebim de paketin az çok hazır bir paket olmasıydı, satmaktan öcne kendime sunucu açmak amacıyla yaptığım için tüm sistemleri kendime göre yapıyordum, sonrasında ise EDRP paketinden fazla değişik olduğu için satmaya başladım (Şubat 2023)
Aktif olarak şubat ayından beri satışı yapılmakta ve günden güne hala daha güncelleniyor.
Dışardan EDRP paketine benzetilebilir, evet bir çok sistemi EDRPV4'den bakarak yapıyoruz.
Paketin altyapısı tamamen güncellendi ve EDRP'de ki default scriplerin hepsi kaldırıldı.

Sunucu paketini bir çok sunucudan ilham alarak yapıyorum, tek bir sunucuya bağlı kalarak özenmiyorum. (Nopixel, ED:v gibi)

140 oyuncu sayısına kadar test edildi ve bir problem yaşanmadı. (Serverside resmon 135 oyuncuda 3.5 - 4.3 arasında ölçüldü)
+70 Customer ile RAID V5'e hizmet vermeye devam ediyoruz!

Yılbaşı Özel Fiyat 1500₺ (IP Lisanslıdır.)​

Open Source 2500₺​

Direkt olarak open source teslim edilir. (İP Lisans Mevcuttur)

Paket içerisinde 6GB'lık araç paketi ve 2GB'lık bir map paketi bulunmaktadır.

Paket içerisinde sadece konuşma sistemi olarak PMA-Voice bulunmaktadır. (Telefon sisteminin şifreli olması sebebiyle Saltychat'e entegre edilememektedir.

Yapım aşamasında scriptlere yardımı dokunan guneyct guneyct, nkobuticoniclife nkobuticoniclife, seindleR seindleR , ve josephthebell josephthebell ve USER=3418] VentreGod VentreGod/USER]'a teşekkürlerimi sunuyorum <3

Kısaca sunucu paketinin tanıtımları;

-Clientside resmon değerleri

Resmon değerleri 1.50'nin altında olması benim için yeterli, bazı paketler gördüm 0.60 resmon değeri gibi. Sadece gülmek gerekiyor. Bir paketin o resmonu görebilmesi için ya çok gereksiz sleepler ile sleepleri bekletmesidir ya da wait sorgularını arttırmıştır. Başka bir açıklaması olamaz. Resmon değeri de bilgisayardan bilgisayara değişmektedir. 0.90 ile 1.20 arasında değişmektedir.

DELİL SİSTEMİ
Nasıl Çalışıyor?; Tablet üzerinden girilen olaylara bir ID atanıyor ve o olay kaydında ki kişinin üstünden alınan eşyalar adli ve normal olarak ayrılıyor, o olay kaydında ki ID'ye bir delil deposu oluşturuluyor ve o eşyalar o deponun içine koyuluyor. İleriye dönük olaylarda içerisinden eşya veya belgeler geri alınabiliyor.

V5 Fotoğraflar

ANTİ Double Connect Sistemi
1698574952093.png

ME - DO
1698574969779.png
1698574975876.png

Envanter VER Sistemi (Fotoğraf eskidir)
1698574995229.png
Maskesi var ise Anonim gözükür.
1698575008569.png
1698575015915.png

ADD-ON SİLAHLAR

1698575033069.png

Wheelfitment

1698575043825.png

1. Karavanda meth sistemi​

• Araçta meth pişirebilmek için "saf meth" gerekiyor, onu da labaratuvar sisteminde ki meth sistemi ile yapması gerekiyor. Labaratuvarda asitler ile saf meth üretmesi gerekiyor ve karavan içinde boş paket , aseton ve meth tepsisi gerekiyor
    • Labaratuvarda işlenen meth saf hale getiriliyor ve paketleniyor. Sonrasında karavan içerisinde (Tepsi, paket, aseton ile harmanlanıp işleniyor ve tam kıvam haline getiriliyor. Sonrasında paketleniyor ve pişirme işlemi sonlanıyor.

1698575063292.png

Polis Tableti
      1698575080973.png

EMS Tableti
      1698575090837.png

Belirli silahlar sırta koyuluyor.

1698575116887.png

Market Sistemi

1698575156037.png

Notify
      1698575181150.png
- Haricinde bir çok preview daha vardır fakat konuya sığdırılamıyor, detaylı bilgi için imza kısmından ulaşabilirsiniz.

Paket tanıtımı bu şekildedir, daha detaylı bilgi veya test sunucu için discord sunucusuna gelebilirsiniz, imzada ki discorddan bana ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
2000₺'lik 1 adet slot satın alınmıştır.

Herkese selamlar, QBCore(EDRP) altyapısıyla uzun süredir sadece script test etmek amaçlı geliştirdiğim paketimi sonrasında satış amacıyla geliştirmek istedim. Normalde sadece bir kaç sunun isteğine göre düzenliyordum, sonrasında ise genel olarak beğendiğim tarzda bir paket yapmak istedim. Görebildğim kadarıyla forum üzerinde düzgün (kaliteli) nko kardişim hariç adam akıllı sunucu paketi satan yok. O yüzden ben de dahil olmak istedim :p+60 Oyuncu da minimum olarak denendi bir problem görülemedi.

Paket ücretleri şu şekildedir;

○ Slot 1 (3/5) = 1000₺ Slot 1 seçeneğinde normalde ücretli satılan scriptler bulunmayacak. Normalde 3000₺'den satışı yapılan kıyafet paketi + nopixel'in eup'u bulunmayacak.

○ Slot 2 (0/5) = 1200₺ Slot 2 seçeneğinde 1. slot'da olmayan ücretli scriptler seçeneği bulunacak.

○ Slot 3 (0/3) = 1500₺ Slot 3 seçeneğinde 1 ve 2 slotlarında ki seçeneklerin hepsi olacak.

○ Slot 4 (1/2) = 2000₺ Slot 4 seçeneğinde yukarıda ki 3 slotun özellikleri olacak. Pakete 2 haftalık developer hizmeti sağlayacağım.

Sunucu paketinin belirli bir ekonomisi yoktur, sunucu paketinin hazır bir ekonomisi, araç handlingleri veya galeride ki araçların belirli bir class'ı yoktur. Bunların isteğinize bağlı ayarlanmasını istiyorsanız ekstra olarak 150₺ ödeme gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Yapım aşamasında scriptlere yardımı dokunan guneyct guneyct, nkobuticoniclife nkobuticoniclife, TorPak TorPak ve josephthebell josephthebell 'e teşekkürlerimi sunuyorum <3

Paketin tanıtımıyla ilgili çoğu görseli ve video bağlantılarını zaten burada paylaştım, detaylı bilgi ve görüşmek için imzamda bulunan Discord sunucusuna katılarak bana ulaşabilirsiniz.
abi sa edrp hastlagii kurtul ins ben krutuldum amin bb 1 k ne abi tgi abi bu kadar pahli satmyio tm bb

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!