Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [QBCore][PMA-VOICE] FULL FIXED HIGH_PHONE | GARAJ, VALE, BANKAYA KRIPTO ENTEGRELİ

Neden birgisiyarima MODA diye bir hesap kuruluyor ? bu telefonu serverumu koyunca ?

Telefon arama kısmında hata düzeltildi, link güncellendi. ZIP dosyası içindeki xsound dosyasını kullanınız.

Sorunum çözüldü, çözümü yapamayanlar ve hata yaşayanlar için: https://www.fivemturk.com/threads/high_phone-bos-ekran-ve-galeri-sorununa-cozum.44969/

bu arada Güney, Twitter Webhook sorunu hala devam ediyor "Webhook girilmesine rağmen Twitter postları Discord'a düşmüyor" bilgin olsun.
Arkadaşlar, webhooklar girildikten sonra çalışmamasının sebebi discordun kendi webhook API' larına güncelleme getirmesi olabilir. O kısıma yapabilecek bir şeyim yok.

konuya onay vermedi adminler neden bilmiyorum. belirli sorunların çözümü bu yazıda:

1) high_phone\html\js\config.js dosyasına gelin.
2) Discordwebhooks bağlı olduğu 112. satırdan (Url: "") kısmına Webhook url'nizi koyun. + olarak (Content: "") kısmını ben: (Görüntü {0} [{1}] Tarafından Çekildi) şeklinde ayarladım.

İkincisi telefon boş ana ekran sorunu, database kısmında 1 varyasyon eksik olduğu için veriyor.

1) "Players" tablosuna gelin.
2) Yeni Sütun ekleyin. (İsim: phone + Veri Tipi: VARCHAR) Sütunu kaydedin ve çıkın.

Bu işlemlerden sonra telefon Twitter Webhook haricinde kusursuz çalışıyor olacaktır. Twitter Webhook çekmiyor şu anda, güney ile iletişim kurdum çözüm belirleyebilirsek güncellerim yazıyı. Ekstra: Kamera uygulamasını açamıyorsanız veya direk telefonu açamıyorsanız "sv_config.lua" dosyasından webhooklarınızı girmeyi unutmayın. Webhook olmadan çalışmıyor oralar.

Bütün WEBHOOK sorunları ve fotoğraf sorunu düzeltildi.

Fotoğraf Upload:
html/js/config.js
içinden Discord Webhookları düzgün girdiğinizden emin olunuz.

Discord Webhook:
high_phone/sv_config.lua
bütün Discord Webhookları düzgün girdiğinizden emin olunuz.

Link Güncellendi

Ekran Alıntısı.PNG

upload.PNG

Son düzenleme:
Tüm sql bağlantılarını yaptım ama telefonu kullan dediğimde böyle bir hata alıyorum
Ekran Görüntüsü (21).png

players, tablosuna "iban" sütunu açın. SQL dosyalarını düzgün bir şekilde okuttuğunuza da emin olun. Bu hatalar SQL dosyalarının düzgün okutulmaması ile alakalı oluyor.

hangi banka scriptinde düzgün bir şekilde çalışır?

players, tablosuna "iban" sütunu açın. SQL dosyalarını düzgün bir şekilde okuttuğunuza da emin olun. Bu hatalar SQL dosyalarının düzgün okutulmaması ile alakalı oluyor.
hatada iban değil phone yok diyor ama?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!