Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [QBCore][PMA-VOICE] FULL FIXED HIGH_PHONE | GARAJ, VALE, BANKAYA KRIPTO ENTEGRELİ

guneyct

Üye
FT Kullanıcı
Discord
guneyct#0001
[QBCore][PMA-VOICE] FULL FIXED HIGH_PHONE | GARAJ, VALE, BANKAYA KRIPTO ENTEGRELİ
Herkese merhaba arkadaşlar, uzun zamandır üzerinde değişikler yaptığım telefonu sonunda paylaşıyorum.
high_phone telefonu zaten herkes biliyordur. Bu sebepten detaya girmeyeceğim ve sadece kendi eklediklerimi açıklayacağım.
Özellikler:
- Telefonda karşılaşılan hatalar düzeltildi.
- Garaj uygulaması ve vale özelliği eklendi.
- Banka uygulamasına kripto yönetimi eklendi.
- Twitter tamamen düzeltildi ve düzeltilemeyen yerler deaktif edildi.
- Faturalar ve Banka uygulaması düzeltildi.
- Galeri uygulaması düzeltildi.
- Kişiler uygulaması düzeltildi.
- Mesaj gönderme sorunları düzeltildi.
Aklıma gelen düzelttiğim özellikleri bunlardır.
JavaScript dosyasının şifresi açık, onun dışında server ve client dosyaları hala şifrelidir.
Telefon için herhangi bir destek vermemekteyim.
Bu tarz içerikler için imza kısmında bulunan Discord sunucuma göz atabilirsiniz.

Oyun içi görüntü:

1676388461577.png

1676388478901.png

1676388094943.png

Ekli dosyalar

• 1676388012461.png
    1676388012461.png
    103.8 KB · Görüntüleme: 321
  • 1676388026503.png
    1676388026503.png
    45.7 KB · Görüntüleme: 321
Son düzenleme:
24 saat içerisinde indirme linki ekleyiniz.

Ayrıca güzel bir paylaşım olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim..

hocam +rep güzel telefon da senin scriptlerinin TAMAMINI kurarken çok büyük sorun yaşıyorum. Ya core dosyanı güncellediğin için convert gerekiyor ya da database hatası veriyor. Telefonunu database hatası nedeniyle kullanamıyorum bu arada. ama hak yenmez gayet iyi telefon eline emeğine sağlık.

hocam +rep güzel telefon da senin scriptlerinin TAMAMINI kurarken çok büyük sorun yaşıyorum. Ya core dosyanı güncellediğin için convert gerekiyor ya da database hatası veriyor. Telefonunu database hatası nedeniyle kullanamıyorum bu arada. ama hak yenmez gayet iyi telefon eline emeğine sağlık.
Teşekkür ederim, convertin sebebi dediğiniz gibi güncel olması ile alakalı bir durum ona yapabilecek bir şeyim yok, onun dışında bu telefonun SQL kısmında hatayı yüksek ihtimalle UTF8 ile alakalı kısımda alıyorsunuz. Onu SQL kısmında
SQL:
ENGINE InnoDb utf8
tarzı bir kod olması gerekiyor. O kısımları silerseniz SQL kısmı hatasız çalışacaktır. Eğer bununla alakalı çok durum olursa SQL dosyasini güncelleyebilirim.

usta saltychat hali gelirmi +rep bu arada
Teşekkür ederim. Ben PMA-VOICE yazdım ama en son hatırladığım kadarıyla telefon kendisi kullanılan ses scriptine göre kendini ayarlıyor diye hatırlıyorum. İsterseniz kurulum yapıp bir deneyebilirsiniz. Çünkü salty ile kullandığımı hatırlıyorum bu telefonu.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!