Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [QBCore] New Base from NKO!

nkobuticoniclife

Üye
FT Kullanıcı
Herkese selamlar!
Çok uzatmadan lafa geçeceğim, topluluk sunucularında güncel bir şeyler paylaşıldı ve ben de bunları kullanarak fahiş fiyattan satanlara rastladım. Bundan dolayı ücretsiz yapıp herkesin yararlanmasına karar verdim. Paket tamamen Türkçe değildir öncelikle onu belirteyim birkaç yerinde Türkçeleştirmeyi unuttuğum yerler olabilir. Hata destek için imzamdan Discord sunucuma ve bana ulaşabilirsiniz. İyi kullanımlar bra's
Gece FiveM çöktüğü için son fotoğraflardaki 2-3 şeyi test edemedim, sabah test edip fix olup olmadığını belirtirim
Paket tamamen geliştirilmeye ve satışa açık iznini veriyorum fakat en azından benim çektiğim fotoğraflarla değil kendi previewleriniz ile bir şeyler paylaşın
Temel bir paket, yoğun ilgiye göre update getirebilirim.
Pakete artifacts kurmayı unutmayın.
Ekstra olarak pakette tamamen Türkçe animasyon menüsü bulunuyor F7'ye basıp açabilirsiniz.
Whitelist script'i nkoWhitelist
Paket içerisinde cdn-fuel bulunmakta, videosunu çekmeye üşendim.
Pakette ps-hud kurulu olarak gelecektir, farklı hudlar için bana danışabilirsiniz birçok seçenek var elimde.
Temel her sunucunun olmazsa olmazı birkaç map ve araçlar da mevcut içerisinde.​
Multicharacter
image.png
Motel sistemlerini bırakıp qb-apartments kullanın güzel interiorlar yapıyorlar. ( Teleportlu ev sisteminden bir farkı yok neredeyse )
image.png
high-phone ( Kendim leakledim, kendim fixledim her yerde ekmeğini yiyorum ama bir tık kasıyormuş öyle diyorlar ona göre )
image.png
lj'ye 2-3 css edit
image.png
Car Control Menu
image.png

ps-mdt & ps-dispatch ( Test etmedim hata olursa yazın, düzeltirim )
image.png
F3 -> Araç İşlemleri -> Aracı Çek'e son
image.png
Realistic Weapon Drop
unknown.png
|
|
Üzgünüm :)

DF
Gece FiveM çöktüğü için son fotoğraflardaki 2-3 şeyi test edemedim, sabah test edip fix olup olmadığını belirtirim
Paket tamamen geliştirilmeye ve satışa açık iznini veriyorum fakat en azından benim çektiğim fotoğraflarla değil kendi previewleriniz ile bir şeyler paylaşın
Temel bir paket, yoğun ilgiye göre update getirebilirim.
Pakete artifacts kurmayı unutmayın.
Ekstra olarak pakette tamamen Türkçe animasyon menüsü bulunuyor F7'ye basıp açabilirsiniz.
Whitelist script'i nkoWhitelist
Paket içerisinde cdn-fuel bulunmakta, videosunu çekmeye üşendim.
Pakette ps-hud kurulu olarak gelecektir, farklı hudlar için bana danışabilirsiniz birçok seçenek var elimde.
Temel her sunucunun olmazsa olmazı birkaç map ve araçlar da mevcut içerisinde.

Üzgünüm :)
hangi core güzel paket bubarada

DF
Merhaba, bu hatayı şahsen ilk defa görüyorum. Artifacts'leri güncel kurduğundan eminsen, Fivem'ini kaldırıp yeniden kurar mısın
Artifacts'ler güncel fiveme kaldırıp kurmayı deniyçem şimdi sadece güncel qbde böyle hata alıyorum fivem tekrar yükliyçem dönüş yaparım tekrar teşekkür ederim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!