Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [QBCore] LunaV1 | 1.0 Resmon | Güncel ve Düzenli RP Paketi | Herşey Hazır Paket

LunaShop

Üye
FT Kullanıcı
Discord
LunaShop#3358
Title_Page_2.png

Title_Page.png

Title_Page_3.png

Title_Page_5.png

Title_Page_9.png

Title_Page_4.png

Title_Page_5.png

Title_Page_2.png

Daha fazla video için youtube kanalı :

Discord: LunaShop#3358

DF
Son düzenleme:
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
kendine ait bir scriptin varmi ?
Discorddan ekle, yarın sabahtan ofise geçince sana kendi scriptlerimizi veyahut en kötüsünden ki örnek veriyorum policejobun içine bile eklediğimiz kodları göstereyim. Ne kadar görmek istiyorsan görebilirsin dostum sonuçta hepsi açık kaynak kodlu.

DF
tartistiginiz paket txadmin - qbcore framework + github - project india alo?
paketteki temel QB eklentilerin (QB door lock gibi) dışında hiçbir eklenti QB'nin kendi GitHub reposundan alınıp koyulmuş eklentiler değil. En basitinden soygunlar, banka, ev satış, kara para yıkama gibi sistemler yine ücretsiz paylasilip yayınlanmış eklentiler fakat QB reposundaki klasik eklentiler değiller. Paketi baz alırken yapmaya çalıştığım şey ücretli olup sızdırılan eklentileri kullanmamaktı ki bu durumda Hud ve galeri konusunda buna mecbur kaldım çünkü bildiğiniz gibi QB de sağlam çalışan ve düzgün ui ye sahip bir vehicleshop yok Hud da zaten genel olarak kullanılıp tutulan bir Hud. Project indiadan kastın pi- serisi eklentiler ise paketin içinde hiçbiri yok. Telefon gibi eklentileri beğenmeyen müşterilerime ise genelde lb phone aldiriyorum geçmişte de benden hizmet alan 2 müşterim şuan o telefonu kullanıyor. Uzun lafın kısası paketi oluştururken klasik eklentiler kullanılmadı. Eğer test sunucusuna girecek olursanız envanterdeki ver sistemi bile listeli oyuncu seçme sistemi ki şu anda satılan QB paketlerin çoğunda bile (hepsinde demiyorum) ver sistemi direk en yakınındaki kişiye itemi vermektedir. Ha yapması zor mu hayır tabii ki de fakat bu kadar basit bir şey bile bence diğer paketler arasında sınır çizgisini çeken farklardan biridir. Sizin de paketinizi gördüm ve konunuzu inceledim gayet de güzel bir satış konunuz var ve en azından diğer kişilere kıyasla bilginiz de mevcut ki böyle kişileri piyasada görmek bana göre gurur verici bir şeydir, size de hayırlı satışlar ve bol müşteriler diliyorum umarım yazdıklarımı kötü olarak algılamaz ve düzgün bir bakış açısı ile yaklaşırsiniz. Hayırlı geceler dilerim.

DF
paketteki temel QB eklentilerin (QB door lock gibi) dışında hiçbir eklenti QB'nin kendi GitHub reposundan alınıp koyulmuş eklentiler değil. En basitinden soygunlar, banka, ev satış, kara para yıkama gibi sistemler yine ücretsiz paylasilip yayınlanmış eklentiler fakat QB reposundaki klasik eklentiler değiller. Paketi baz alırken yapmaya çalıştığım şey ücretli olup sızdırılan eklentileri kullanmamaktı ki bu durumda Hud ve galeri konusunda buna mecbur kaldım çünkü bildiğiniz gibi QB de sağlam çalışan ve düzgün ui ye sahip bir vehicleshop yok Hud da zaten genel olarak kullanılıp tutulan bir Hud. Project indiadan kastın pi- serisi eklentiler ise paketin içinde hiçbiri yok. Telefon gibi eklentileri beğenmeyen müşterilerime ise genelde lb phone aldiriyorum geçmişte de benden hizmet alan 2 müşterim şuan o telefonu kullanıyor. Uzun lafın kısası paketi oluştururken klasik eklentiler kullanılmadı. Eğer test sunucusuna girecek olursanız envanterdeki ver sistemi bile listeli oyuncu seçme sistemi ki şu anda satılan QB paketlerin çoğunda bile (hepsinde demiyorum) ver sistemi direk en yakınındaki kişiye itemi vermektedir. Ha yapması zor mu hayır tabii ki de fakat bu kadar basit bir şey bile bence diğer paketler arasında sınır çizgisini çeken farklardan biridir. Sizin de paketinizi gördüm ve konunuzu inceledim gayet de güzel bir satış konunuz var ve en azından diğer kişilere kıyasla bilginiz de mevcut ki böyle kişileri piyasada görmek bana göre gurur verici bir şeydir, size de hayırlı satışlar ve bol müşteriler diliyorum umarım yazdıklarımı kötü olarak algılamaz ve düzgün bir bakış açısı ile yaklaşırsiniz. Hayırlı geceler dilerim.
kral manitam bu kadar uzun mesaj atsa onunkini bile okumam kufur ettiysen bile eyvallah cansın kralsın bye

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!