Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ESX/QBCore] Kibra-Houses Full Metadata Ev Satın Alma Sistemi

kibra

?????????
FT Kullanıcı
Discord
Kibra#9999
68704

Özellikler

- MLO ile uyumludur.
- Her türlü MLO için uyarlayabilirsiniz.
- Her evin kendine özel metadatalı anahtarı vardır.
- Evi Emlakçı Sistemi ile entegreli bir şekilde çalıştırabilir veya oyuncuların ev satın almasını sağlayabilirsiniz. (kibra-emlakv2 gerektirir)
- Evinizin kapı kilidini kapı kilidi satın alıp, değiştirebilirsiniz.

v.1.1 Güncellemesi
oxmysql ve mysql-async eklentileri ile tam uyumlu hale getirildi.
Menü tasarımlarında yenilikler yapıldı.
Çoklu dil desteği eklendi.

Scripti satın almanız durumunda yanında kibra-emlakv2 ücretsiz verilecektir.

Video:

Satın almak için
ESX:
QBCore:
veya
Discord kibra#9999

Discord üzerinden alırsanız fiyatta indirim vardır.​

Son düzenleme:
Akıllı yiyenim benim hey maşallah kafa zehir

Öncelikle emeğine sağlık emeğine kimse hiçbir laf edemez, fakat script videosundaki gösterdiğin herşey günümüzdeki tüm scriptlerde mevcut sadece birleştirme yapmıssın ekstra olarak gördüğüm tek şey ev yönetimi zaten o kısımda zor değil, kendi fikrimce satılacak bir eklenti değil script içerisindeki herşey paylaşılan scriptlerden ortaya cıkmış. Eğer ki sıfırdan yapılmışsa lafım yok fakat buna benzeyen hatta neredeyse aynı olan birçok script var.

Öncelikle emeğine sağlık emeğine kimse hiçbir laf edemez, fakat script videosundaki gösterdiğin herşey günümüzdeki tüm scriptlerde mevcut sadece birleştirme yapmıssın ekstra olarak gördüğüm tek şey ev yönetimi zaten o kısımda zor değil, kendi fikrimce satılacak bir eklenti değil script içerisindeki herşey paylaşılan scriptlerden ortaya cıkmış. Eğer ki sıfırdan yapılmışsa lafım yok fakat buna benzeyen hatta neredeyse aynı olan birçok script var.

Eklentiyi kendim sıfırdan oluşturdum. Emin olun ki mevcut olan bir eklentiyi birebir yazmak anlamsız olurdu. Oluşturduğum paket için bir ev sistemi gerekiyordu. Bazıları ücretli satıyordu ücretsizlerde benim gereksinimlerimi karşılamıyordu bu sebeple yazdım. Herhangi bir sorunu vesaire olmaması benim için önemli olduğu için yazdım.

Gayet Başarılı 1 Ay Önce Dc de Göstermiştin Bitirdiğine sevindim iyi satışlar

+ Güncel ESX Çevirildi.

hoş duruyor, optimize ise tadından yenmez +rep

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!