Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [QBCore] GCT-CHAT | LA SUNUCULARI İÇİN CHAT SİSTEMİ

guneyct

Üye
FT Kullanıcı
Discord
guneyct#0001
[QBCore] GCT-CHAT | LA SUNUCULARI İÇİN CHAT SİSTEMİ
Hepinize tekrardan selamlar arkadaşlar, LA sunucuları için yapmış olduğum basit bir chat sistemini sizinle paylaşıyorum.

- thug-chat' den esinlenilmiştir
Özellikleri
- /me komutu
- /do komutu
- /ooc komutu
- /tweet komutu
- /advert komutu
- /live komutu
- /lspd komutu
- /lsms komutu
- /cash komutu
- /charinfo komutu
- /pm komutu
Tamamen open source olarak paylaşıyorum.
İçerisinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

P.S.: Script için destek vermemekteyim.
Oyun İçi Görüntü

Fotoğraf |

218141454-1ba0e66a-60f5-45bf-b13f-6c51eaa173d4.PNG

Son düzenleme:
+rep sen nesin be kralım, satmaya çalışırlar şimdi shxhshxy

Vue tarafı dahil tamamen düzenleme içeriyor, kod bölümü (%80 alıntı) geri kalanı senin yaptığın iş desek ismini gct-chat yapmanı gerektireceğini sanmıyorum o yüzden alıntı yaptığını belirtmeni veya credit vermeni tavsiye ederim.

xdd.png

Vue tarafı dahil tamamen düzenleme içeriyor, kod bölümü (%80 alıntı) geri kalanı senin yaptığın iş desek ismini gct-chat yapmanı gerektireceğini sanmıyorum o yüzden alıntı yaptığını belirtmeni veya credit vermeni tavsiye ederim.
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, fakat konu içeriğini dikkatlı okursanız hangi scriptten esinlendiğim yazmakta. Ben thug-chat inceledim oradan yola çıktım. O script buradan yola çıkmıştır çok normal bir şey. Ayrıca bu kadar iğneleyeci konuşmanızın sebebini de anlamış değilim, sonuçta dediğiniz gibi scriptin tamamını yazmadan sadece editlemek ile satışa sunmadım aksine bütün herkesin yararlanabilmesi için açık kaynak olarak paylaştım. Ayrıca size şunu da sormak istiyorum; o kadar edit yapıp paylaşıp, üstüne satan arkadaşlarımızın konuları var iken neden sadece alıntı yapılmış ve açık kaynak olarak paylaşılmış bu script sizin gözünüzde bu kadar ciddi bir durum oldu?

Umarım bu yazdığımı yanlış anlamazsınız. Yine de yorumunuz için teşekkürler.

Bu neden restart edilmeden çalışmıyor , sunucuya girince gözükmüyor chat

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!