Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [QBCORE] fx-fishing

lilrayn

Üye
FT Kullanıcı
Discord
discord.gg/ECAhJCzWbN

TR : Merhabalar arkadaşlar normal bir balıkçılık mesleği paylaşacağım denizin olduğu yerde her yerde tutacak şekilde ayarladık​

EN: Hello friends, I will share a normal fishing profession, we have organized wherever there is a sea​

Yeni_Proje_6.png

Son düzenleme:
Önerim, ürünleri tek tek satmak yerine üzerlerindeki toplam ürün miktarını hesaplayarak tek seferde satabilirsin

öneri için çok teşekkür ederim yapılabilir ^ü^

githubdan fork oluşturdum denersin

Teşekkürler ^ü^

denizin olduğu yerde her yerde balıkcık scripti diye ekledim fakat oltayı kullanıp yemi kullanıyor ardından envantere balık eklemiyor ve yemi silmiyor script hatalı s1.PNG

@ dollarsrc dollarsrc
arkadaşın geri dönüşünü yaptık teker teker değil artık tüm olarak satılıyor

balık geldikten sonra yem silinmiyor yardımcı olabilirmisiniz

her seferinde silinmiyor zaten kodlara bakarsanız random şekilde siliyor oradan düzenleme yapabilir eğer gene aynı sıkıntıları çekiyorsanız imzada bulunan discord bağlantı kısmından gelip ticket açabilirsiniz.
balık geldikten sonra yem silinmiyor yardımcı olabilirmisiniz

Elinize sağlık videoyu izleyerek sormak istiyorum oltayı eline alır almaz skillbar hemen çıkıyor MU BEKLEME SÜRESİ VAR MI RASTGELE?

Teşekkür ederim kullandığınız an çıkıyor eğer bekletmek isterseniz sadece exports olan kodun üzerine wait ekleyerek yapabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!