Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [QBCore] | Anim Position | Poz Ayarlama Sistemi

RA1DER

wild dev
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
ra1der2112
Uzun zamandır scripti gerek yabancı sunucularda gerek türk sunucularında görüyorduk, bizde yapmaya karar verdik, normalde paylaşım çok daha öncesinde olacaktı fakat paylaşamadık :D (baş yapıt guney adam'a tsk) guneyct guneyct

Script mantığı basit, animasyon menüsü aracılığı ile bir animasyon yapın ve /animpos komutunu kullanarak karakterin konumunu ayarlayın. Scripti kullanabilmek için ONESYNC açık olmalıdır.

Yükleyen arkadaşlara permsiz no Clip hayırlı olsun 😂 gelistirilirse başarılı +++

istediğin konuma kadar gidemiyosun distance ile çalışıyor kardeş olduğun konumdan 5 distance uzaklaşırsan eski konumuna geri dönersin?
Dostum uzaya çıktım demedim zaten bende iki katlı maplerde üst kata geçis sağlıyorum duvarların içinde saklanabiliyorum. Yapıcı eleştiri yapıyorum sana soru işareti atman mantıksız SC senin istediğini yapabilirsin. İyi forumlar

Dostum uzaya çıktım demedim zaten bende iki katlı maplerde üst kata geçis sağlıyorum duvarların içinde saklanabiliyorum. Yapıcı eleştiri yapıyorum sana soru işareti atman mantıksız SC senin istediğini yapabilirsin. İyi forumlar
Bu tamamen scripti kullanacak kişiye göre değişecek bir şey, ister karakter hasar aldığından bir süre sonrasına kadar komutu kullandırtmaz veya rpemotes'dan export çektirerek sadece animasyon aktif olduğunda komutu kullandırtabilir. Script ne ise o paylaşıldı, yorumun sende kalsın.

sistem güzel geliştirmek kullanan kişilere kalmış herşeyi hazır beklemeyin +rep

tüh yarım saate yapıp 5 eyroya koymuştum niye paylaştın ki asfdsadf

İşlem sonlandığında tüm oyuncuları işlemi gerçekletiren oyuncunun yanına getirme sorunu çözüldü guneyct guneyct

gökyüzüne cikabiliyomuyum bu scriptle

helal len size hala satanlar var scyi anlamış değilim

Hocam komutu yazdıktan 3.5 saniye sonra animasyonu bırakıyor. Bunu freeze nasıl atayabilirim? Bahsettiğim muhabbet 24. satırdaki kod. Wait(3500) || Bu kod yerine freeze işlemi atamamız mümkün müdür?

Hocam komutu yazdıktan 3.5 saniye sonra animasyonu bırakıyor. Bunu freeze nasıl atayabilirim? Bahsettiğim muhabbet 24. satırdaki kod. Wait(3500) || Bu kod yerine freeze işlemi atamamız mümkün müdür?
O satır animasyonu iptal eden bir satır değil sol üstte tuşları belli süre gösterdikten sonra yazıyı kaybediyor sadece

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!