Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım QB Target Uyumlu Üzüm Sistemi

izvor10

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba bugun sizlere 4 saate sıfırdan yazdığım kn-uzum adlı scriptimi paylasmak istedim qb-core son hali ile uyumludur bu ilk scriptim illaki eksiği oyu buyu vardır suan blipinin adı ve toplama yerleri ayarları değil nereeye istiyorsanız targeti ayarlamanız gerekmektedir ve qb-vehiclekeys uzerinden kontrol ederek spawn edilen aracın anahtarnı ustunuze verdirmeniz gerekmektedir suan vermiyor.
-Aracı ustune verme triggerini ayarlamak için kn-uzum client.lua 12-27 arası satıları duzenleyebilirsiniz
-targets.lua üzerinden üzümlerin konumunu ayarlayabilirsiniz (suan hazır olarak portakal toplama alanına ayarlı. )
-haritadaki cıkan blip duzenlencek
baska bir sorunu yoktur var isede elimden geldiğince yardımcı olmaya calısırım.
fivem banım olduğu için tamamen deneyemedim geri donuslerinizi bekliyorum
suan her seyi ayarlaıdır bir tek blip ve dediğim gibi targets.lua üzerinden toplanacak konumları girerseniz vector 3 olarak sorunszu bri sekilde kullanabilirsiniz ve eğer araç çıkartma kısmını iptal etmek isterseniz o bolum kodlarda belirtili direk yorum satırına alabilirsiniz.

gereksinimler qb-target
indir
Virüs Total
Benim Kullandığım qb-target
qb-target virüs total
Kurulum: sunucu dosyalarınızdan resource klasorunde hangi dosyanın içine atmak istiyorsanız attıktan sonra scripts.cfg veya server.cfg uzerinden ensure kn-uzum satırını eklemeniz gerekmektedir.
Not: ilk scriptim hatası olabilir eleştiriye açığım geri donusler uzerinden kendimi geliştirmek istiyorum simdiden teşekkür ederim.
!izvor10fix#0909

Son düzenleme:

izvor10

Üye
FT Kullanıcı
Scriptin yanlışlıkla eski halini paylaşmışım hatalarını tekrardan fixleyip yeni halini ekledim.Fix Hali
Güncelleme: Ped spawn fix arac anahtar verme fix

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!