Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Qb-inventory'de farklı css geçtiğimde envanteri kapatmak istediğimde mousem buga giriyor.

• Konbuyu başlatan docs
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 715

docs

Üye
FT Kullanıcı
İndirdiğim temel paketteki cssi beğenmemiştim ve 1-2 tane css bulmuştum ilkini denedim başlıktaki sorun çıktı cssden kaynaklıdır diye 2. yi denedim fakat gene aynı hata oldu neyden kaynaklı anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz.

DF
html/js/app.js dosyasının içinde 'htt ps://qb-inventory/UseItem' bunun gibi yazı olması lazım ya qb_inventory'dir ya da qb-inventory burda yazana göre envanterinin ismini değiştirirsen sıkıntı çözülecektir. link olarak algıladığı için boşluk bıraktım

DF
Sorun devam ediyor mu ? Aynı soruna benzer bir sorun yaşıyorum.

DF
html/js/app.js dosyasının içinde 'htt ps://qb-inventory/UseItem' bunun gibi yazı olması lazım ya qb_inventory'dir ya da qb-inventory burda yazana göre envanterinin ismini değiştirirsen sıkıntı çözülecektir. link olarak algıladığı için boşluk bıraktım
sağol dostum oldu bide birşey daha sorucam bi itemi envanterimde başka slotlara atınca veya birşeyi kullana sürükleyince kullanın rengi grileşiyor onu nasıl hallediceğimi biliyormusun?

DF
Yaptım envanterde slot hareket ettiremiyorum mecbur css komple giriştim

DF
Merhaba sorununuz çözüldüğü için konuyu çözülmüşlere taşıyorum.

DF
sağol dostum oldu bide birşey daha sorucam bi itemi envanterimde başka slotlara atınca veya birşeyi kullana sürükleyince kullanın rengi grileşiyor onu nasıl hallediceğimi biliyormusun?
Dediğin kararma bendede var hover diye geçiyor onunla ilgili araştırma yapıp hemen dönüş yapıcam

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!