Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket QB İNVENTORY

Rulections

Üye
FT Kullanıcı
merhabalar datası temiz içinde hiç bir şey olmayan sadece qb inventory olan bi (ücretsiz) paket arıyorum paylaşacak var mıdır acaba ?

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır

ya dostum kısacası benim isteğim alt yapısı qb olan bi paket fakat klasörü açtığımda 1 tane bile script olmayan datasına girdiğim de item list de bile 1 tane item olmayan bir paket

ya dostum kısacası benim isteğim alt yapısı qb olan bi paket fakat klasörü açtığımda 1 tane bile script olmayan datasına girdiğim de item list de bile 1 tane item olmayan bir paket
Alperenn in gönderdiği paket sizin istediğiniz gibi qbus framework bir pakettir istediğiniz gibi kullana bilirsiniz

gerçekten çok teşekkür ederim hem bu blog da userların ilgilenmesi ayrı mod ların bile hem işini yapıp hem ilgilenmesi çok daha farklı bi mesele çok teşekkür ediyorum ❤❤❤❤❤

yükledim oyuna girrerken awaiting scripte kaılıyor

kankam data basein kurulumu nasil yapicaz
Dosya olarak paylaşılan database dosyasını yani .sql dosyasını HEİDİSQL programı aracılığı ile çalıştıracaksın, boş bir sutün oluştur ve boş alana bırak, sonrasında f9'a bas ve sonrasında sol tarafdaki tablolara tıklayıp F5 at

Dosya olarak paylaşılan database dosyasını yani .sql dosyasını HEİDİSQL programı aracılığı ile çalıştıracaksın, boş bir sutün oluştur ve boş alana bırak, sonrasında f9'a bas ve sonrasında sol tarafdaki tablolara tıklayıp F5 at
sanırım içinde hiç script olmayan datası temiz bir qb-inventory olan bir dosya yok

Sen temel paket arıyorsun kanka forumda qb temel paket diye arat bulabilirsin

peki dostlar çok fazla soru sordum ama bir temel paket buldum fakat datasında items yok nasil eklemem en saglikli sekilde olur

qbus'ta itemler database'den eklenmez. qb-core/shared.lua içinde var itemlar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!