Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım QB-CORE 110 ADET İTEMLİ SANDALYE BEDAVA

DansValley

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Uzun Zamandır Kullandığım Çoğu Sunucu Sahibinin Bilmediği Bu Scripti Paylaşma Kararı Aldım
Sunucumu Kapattığım İçin Bi Faydam Olsun Madem

Gidip O Sandalyelere Deli Paralar Vermeyin İçinde Oyuncu Koltuguna Kadar Hepsi Var
Bişeyler Biliyorsanız Paylasmakdan Çekinmeyin

@TGIANN SUNUCUNDA KULLANIRSIN

Oturup Kalkmada Hiç Bir Sorun Yok
5-10 Euro Vermenize de Gerek Yok ÇOK SEKTÖRDE BULUNDUM İNSANLARIN BU KADAR BİRBİRİLERİNİ HAKİR GÖRDÜĞÜ BASKA BU KADAR LEŞ Bİ PLATFORM GÖRMEDİM YARDIM SEVER OLUN ERİNMEYİN ESX ÇEVİRMESİ ÇOK BASİT GİTHUBDAKİ REPOLARA BAKARAK YAPABİLİRSİNİZ YAPAMAYAN OLURSA DA AŞAĞIDA YARDIMLAŞIRSINIZ YADA BEN DE YARDIM EDERİM

71111

Son düzenleme:
Merhaba Uzun Zamandır Kullandığım Çoğu Sunucu Sahibinin Bilmediği Bu Scripti Paylaşma Kararı Aldım
Sunucumu Kapattığım İçin Bi Faydam Olsun Madem

Gidip O Sandalyelere Deli Paralar Vermeyin İçinde Oyuncu Koltuguna Kadar Hepsi Var
Bişeyler Biliyorsanız Paylasmakdan Çekinmeyin

@TGIANN SUNUCUNDA KULLANIRSIN

Oturup Kalkmada Hiç Bir Sorun Yok
5-10 Euro Vermenize de Gerek Yok ÇOK SEKTÖRDE BULUNDUM İNSANLARIN BU KADAR BİRBİRİLERİNİ HAKİR GÖRDÜĞÜ BASKA BU KADAR LEŞ Bİ PLATFORM GÖRMEDİM YARDIM SEVER OLUN ERİNMEYİN ESX ÇEVİRMESİ ÇOK BASİT GİTHUBDAKİ REPOLARA BAKARAK YAPABİLİRSİNİZ YAPAMAYAN OLURSA DA AŞAĞIDA YARDIMLAŞIRSINIZ YADA BEN DE YARDIM EDERİM

Ekli dosyayı görüntüle 71111
yükledim itemlere ekledim ama kullan dediğimde kullanıldı diyor gerisi yok oturmuyor

Hortlatayım millet faydalansın
Tgi Kullanıyor mu sunucuda patronun gobişle kurdunuz mu v4 e :)

Sömürün bunu 1 yıl olmuş hala çoğu sunucuda yok

Sömürün arkadaşlar Malum dev Bunun dandiğini 10-15 euro satıyor şişikoloşla birlikte
2 Yl Önce Paylaştıgım fivemin bitki örtüsü olmuş script kullanmayan varsa faydalanın lütfen

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!