Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım QB-CommunityService

jfm

Üye
FT Kullanıcı
ESX hali olan kamu cezası verme eklentisinin, QB Halini yapıp ekleme, düzenleme yaptım. Kullanmak isteyen arkadaşlar olursa diye paylaşıyorum.

Github linkinde gerekli olan eklentiler, bilgiler mevcut. Bir sorunuz olursa yazabilirsiniz. Bir sıkıntısı yoktu ama olursa yazın düzeltiriz elbet. Herkese iyi forumlar.

Eklentinin config dosyası bulunmakta, yeni bir kamu cezası ekleyebilir, düzenleyebilirsiniz, kıyafetleri düzenleyebilirsiniz.

Eklenen her kamu cezası için ayrı ayrı animasyon, mekan, item belirlenebilir.

F3 entegreli çalışmaktadır. Kod ile falan çalıştırmak isterseniz, açık eklenti zaten istediğiniz gibi düzenleyin.

Ekli dosyalar

• resim_2021-11-04_192534.png
    resim_2021-11-04_192534.png
    11.4 KB · Görüntüleme: 495
+rep

65719
Bildiğim kadarıyla RegisterServerEvent değil AddEventHandler olması lazım burasının
Kısaca şöyle;

RegisterServerEvent("communityservice:server:UploadDB")
AddEventHandler("communityservice:server:UploadDB", function(info)

Böylede olabiliyor, sizin yaptığınız uzun ve 2. yol, ben sorunsuz hallediyorum o yüzden. Eğer aranızda deneyen ve çalışmıyor diyen olursa çevireyim

Jfm Discord idni alabilir miyim orada seninle önmeli bir konu konuşmam gerekiyor

ESX hali olan kamu cezası verme eklentisinin, QB Halini yapıp ekleme, düzenleme yaptım. Kullanmak isteyen arkadaşlar olursa diye paylaşıyorum.

Github linkinde gerekli olan eklentiler, bilgiler mevcut. Bir sorunuz olursa yazabilirsiniz. Bir sıkıntısı yoktu ama olursa yazın düzeltiriz elbet. Herkese iyi forumlar.

Eklentinin config dosyası bulunmakta, yeni bir kamu cezası ekleyebilir, düzenleyebilirsiniz, kıyafetleri düzenleyebilirsiniz.

F3 entegreli çalışmaktadır. Kod ile falan çalıştırmak isterseniz, açık eklenti zaten istediğiniz gibi düzenleyin.

kardeş sa okok script'i qbcommunityservice diye paylaşman kötü olmuş

adoniss142 adoniss142 malmısın kardeşim adam cevirdiğini zaten söylemiş gelip konuyu kötüleyeceğini birileri birşeyler yapıyor diye taktir edin.

esx halini atabilirmisinz?

fxmanifest hatası veriyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!