Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım pw-storerob

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TDK misin diye yazılır 'te de ka' değilde 'te de ke' şeklinde okunduğundan dolayı mısın diye değil misin diye yazılır.
şunu yazıcağına 2 satır kod yazıp konser paranı çıkartabilirdin :DDDDDDDDDDDD

Bunu dedikten sonra atman daha komik. :D
Seni tanımıyorum bile noldu bir anda türkçe öğretmeni mi oldun başımıza? Ah! Pardon özür dilerim Ry'nin geliştirici arkadaşıydın arkadaşına laf atılınca hemen savunmaya geçmeliyim diye düşündün galiba. ?

Seni tanımıyorum bile noldu bi anda türkçe öğretmeni mi oldun başımıza? Ah! Pardon özür dilerim Ry'nin geliştirici arkadaşıydın arkadaşına laf atılınca, hemen savunmaya geçmeliyim diye düşündün galiba. ?
Ahh bebeğim ah hayır yapamam yo ben yapamam. Merhaba hocam Türkçe dersi alabilir miyim ?

Seni tanımıyorum bile noldu bir anda türkçe öğretmeni mi oldun başımıza? Ah! Pardon özür dilerim Ry'nin geliştirici arkadaşıydın arkadaşına laf atılınca hemen savunmaya geçmeliyim diye düşündün galiba. ?
kanki benim yazım yanlışlarımı düzeltip shawa türkçe öğretmenimi oldun diyosun ne boş adamsın kanka darkı guardlamaya devam et

of niye olayla alakasız karışıyonuz olm salsana efe konuyu

kanki benim yazım yanlışlarımı düzeltip shawa türkçe öğretmenimi oldun diyosun ne boş adamsın kanka darkı guardlamaya devam et
Ben dark'ı savunmuyorum. Sadece minik bir türkçe hatanı düzelttim. Ama galiba tüm arkadaşlarını üzerime saldın. En azından *shaw* senden daha iyi türkçe biliyormuş. ? Bence ders alabilirsin.

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
eğer azıcık bilgin olsaydı zaten targetla yaptığım script de o kodu kullanamayacağımı ve ayrıca scripti yazmaya başladığımdan beri scripte de ki cooldown sorununu sende biliyorsun. script de nasıl cooldown atıldığını bakmak için girmiştim zaten scripti tamamen satırı satırına ben yazdım gibi bir söylemim de yok farkettiysen.

burda da ry bana scriptleri bilgisayarından sildiğini söyledi yıldırımda selam verince bile tartışmaya girdiği için o anda en yakın sen vardın sana sormuştum. store rob veya job selector gibi 35 satır kodları senden isteyecek değilim hiç bir başarın yok zaten çöplüğünde yaşamaya sydresi falan yalamaya devam et
Şimdi şöyle ki oradaki olay sadece format değil. RY son halini yapamadığı için bizden istedi madem 30 satır kod git kendin yap. Kaç gün dilendiniz. Artı olarak madem RY' nin scripti RY' nin yaptığı versiyonu satabilirsiniz. Event isimlerine kadar aynı olması bir tuhaf değil mi?

Şimdi şöyle ki oradaki olay sadece format değil. RY son halini yapamadığı için bizden istedi madem 30 satır kod git kendin yap. Kaç gün dilendiniz. Artı olarak madem RY' nin scripti RY' nin yaptığı versiyonu satabilirsiniz. Event isimlerine kadar aynı olması bir tuhaf değil mi?
zaten baştan yazdık store robberyi bir dünya mantık hatası vardı çalışmıyordu ayrıca yazdığın şeyi 2 kere okudum anlamak için çok zorlama aw3rque abin kurallara uymadın diye dövmücek

getclosestobjectle objeyi çektirip getentityhealt(object) < 500 yazamıcaksanız ne yapim kanka

cümleye niye büyük harfle baslamiyon kanka cümleye büyük harfle baslanir sussana başım bi tık ağrıdı senin yüzünden
Bu senin içinde geçerli. Cümleye büyük harfle başlanır. Devrik cümle kurmana gerek yok cümlenin yüklemi sona gelir.

SFLİŞKHGJXDFPGOKHJXFLPDGŞIHJXFDGOH BİR DE KAÇ GÜN DİLENDİNİZ DİYORSUN YA İSTEDİM ANINDA ATTIN KANKA PAY ALMAK İÇİN MERMİ YİYODUNUZ XD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!