Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot [PUBLIC] Aktif , bakım ve moderasyon botu

Code

?????????
FT Kullanıcı
[ONAYLI BOT]
Merhaba Değerli Forum Üyeleri,

Bugün sizlere geliştirmiş olduğumuz botunu sunuyorum.

Hemen komutların tanıtımına geçiyorum.

Botu sunucunuza bu davet ederek ve buradaki oy vererek bize destek olabilirsiniz.

47955

Tüm Komutlar

pilavGenel.png
Genel komutlar

• !yardım -> Komutları incelemeniz için yardım penceresini açar.
  • !temizle (Miktar) -> Belirtilen miktar kadar mesajı siler.
  • !yaz (Mesaj) -> Bir kutu (embed) içinde istediğiniz mesajı yazar. (Duyurular vs için.)
  • !kayıt @Kullanıcı -> Kullanıcıyı sunucunuza kayıt eder. Ayarları için !yardım ayarlar komutunu kullanabilirsiniz.
  • !sunucubilgi -> Sunucunuz hakkında çeşitli bilgileri gösterir.
pilavConv.png
Çevirme komutları

• !steambul (hex) -> Girdiğiniz hexin steam linkini verir.
  • !hexbul (decimal) -> Girdiğiniz decimal sayıyı (Steam ID gibi) hexe dönüştürüp yollar.
pilavFun.png
Eğlence komutları

• !8ball (Soru) -> Sihirli top sorduğunuz sorulara cevap verir. ?
  • !zarat (Sayı) -> Bir zar atarak 1 ile belirtilen sayı arasında rastgele bir sayı verir.
  • !oyla (Soru) -> Sorduğunuz soruya göre oylama başlatır.
pilavAra.png
Arama komutları

• !fivem (ip) -> IP'sini girdiğiniz FiveM sunucusu ile ilgili bilgiler verir.
  • !fivemliste (ip) -> IP'sini girdiğiniz FiveM sunucusunun oyuncu listesini verir.
  • !steamprofil (steamLink) -> Girdiğiniz profil linki hakkında çeşitli bilgiler verir.
pilavSet.png
Ayarlama komutları

• !yeniprefix (Prefix) -> Pilav'ın prefixini dileğinize göre değiştirmenizi sağlar.
  • !girişçıkış #oda / kapat -> Giriş çıkış loglarının atılacağı odayı belirler.
  • !otorol @rol / kapat -> Sunucuya yeni girenlere verileceği rolü belirler.>
  • !hoşgeldinizkanal #oda / kapat -> Hoşgeldiniz mesajlarının atılacağı odayı belirler. Hoşgeldiniz mesajı giriş çıkışın aksine kullanıcıları ağırlamak amacıyla tasarlanmıştır.
  • !hoşgeldinizfoto (Link) -> Hoşgeldiniz mesajında yollanan fotoğrafı ayarlar.
  • !modlog #kanal / kapat -> Birisi kanal açtığında, rol sildiğinde vs alınan logların yollanacağı kanalı belirler.
  • !kayıtlog #oda / kapat -> Bir yetkili !kayıt komutunu kullandığında logunun yollanacağı kanalı belirler.
  • !kayıtverilen @rol -> !kayıt komutunda verilecek olan rolü belirler. (ÖRN: !kayıtverilen @Kayıtlı üye)
  • !kayıtalınan @rol -> !kayıt komutunda alınacak olan rolü belirler. (ÖRN: !kayıtalınacak @Kayıtsız üye)
  • !ayarlar -> Sunucunuzun tüm ayarlarını gösterir.
pilavSv.png
Oyun sunucusu yardımcı komutları

• !sunucu aç -> Sunucunuz için sunucu komutlarını aktif hale getirir. Bu komutu girmediğiniz takdirde hiçbir sunucu komudunu kullanamassınız.
  • !sunucu kapat -> Sunucunuz için sunucu komutlarını devre dışı hale getirir.
  • !sunucu ip -> Sunucunuzun IP ve TS3 adresini gösterir.
  • !sunucu ipdeğiş (IP) -> Sunucunuzun IP adresini değiştirir.
  • !sunucu tsipdeğiş (IP) -> Sunucunuzun TS3 adresini değiştirir.
  • !sunucu sunucuisim (isim) -> Aktif komutunda gözüken sunucu ismini değiştirir.
  • !sunucu aktiffoto (link) -> !sunucu aktif komutunda gözüken aktif gifini değiştirir.
  • !sunucu bakımfoto (link) -> !sunucu bakım komutunda gözüken bakım gifini değiştirir.
  • !sunucu aktif -> Sunucunuzun aktif olduğuna dair bir mesaj gönderir. (@everyone atmaktadır.)
  • !sunucu bakım -> Sunucunuzun bakımda olduğuna dair bir mesaj gönderir. (@everyone atmaktadır.)

Son düzenleme:
Ellerine Sağlık

Ellerine sağlık, şimdiden kullanmaya başladım. Canın sıkılınca da botu kullanabilmen çok güzel bir özellik, her türlü işlevselliği var. Üstelik böyle bir şeyi ücretsiz sunman çok iyi olmuş.

Ellerine sağlık, şimdiden kullanmaya başladım. Canın sıkılınca da botu kullanabilmen çok güzel bir özellik, her türlü işlevselliği var. Üstelik böyle bir şeyi ücretsiz sunman çok iyi olmuş.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

Güncelleme

34833

komutları eklendi.

!fivem
34834

!fivemliste
34835

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!