Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

YEET Design 200+ REFERANS ile hizmetinizde. Özgün ve Yaratıcı Tasarımlar.

SHAKO1

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar ben Yiğit, 20 Yaşındayım. Yaklaşık 4 yıldır Grafik Tasarımla uğraşıyorum, ajanslarda ve matbaalarda çalıştım yani alanda tecrübeliyim. FiveM alanında 200'den fazla sunucuya çeşitli tasarımlar yaptım (eskiler bilir) ve müşterilerimin %95'i memnuniyetlerini belirttiler. Aynı zamanda Twitch'te de referanslarım mevcut. Portfolyomu görmek ve tasarımlar ya da fiyat hakkında detaylı bilgi almak için sunucuma gelebilirsiniz.

İletişim için de yine Discord: yeetpoint#9397 iletişime geçebilirsiniz.

(Yaptığım Tasarımlar Sadece FiveM İle Sınırlı Değildir.)

HİZMETLER
Logo Tasarımı
Animasyonlu Facecam (Kendi karikatürünüz çizilir.)
Banner
Hareketli Banner
Loading Screen Tasarımı
Aktif&Bakım Gifi
Discord Emote Tasarımları
Telefon Wallpaper
Launcher Tasarımı
Bunların dışında basılı medya (Kartvizit, Broşür, Sticker, Katalog) işleri de yapıyorum sadece sanal ortamlar değil işletmeleriniz/firmalarınız için de tasarım ihtiyacı durumunda iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Bilgisi Ve Daha Fazla Referans İçin Discord:

Portfolyomdan bazı işler.

Yüzünü göstermek istemeyen yayıncılar için Facecam yerine kullanılabilecek Karikatür animasyonu.
(Konuştuğunuzda ağzınız hareket eder ve Kendi karikatürünüz ya da belirttiğiniz özelliklerde yüz çizimi yapılır.)

facecam-gif.gif

Son düzenleme:
Dostum müsait olduğun vakitte bana ulaşabilir misin tasarım hakkında konuşmak istiyorum Dc : Lia#7023

Tasarımlarınız çok güzel başarılarınızın devamını dilerim

Discord sunucumu yapabilirmisin?

Discorddan bana ulaşır mısın ? ! SHAKO1#4394

Ekleyemiyorum, beni eklermisin?
Aspect#1881

Proxes Graphic Discordumuza Gelerek Güncel Tasarımlara Ulaşabilirsiniz.

Mükemmel bir insan ve uygun kaliteli tasarımlarıyla göz dolduruyor. Teşekkür ederim. Dc: KΛΛП X#5046

Hocam AsgardRP yetkilisi olarak yazıyorum, oraya koyduğun logoyu bizim visual designer yapmıştı, kendin yapmış gibi koyman etik değil, referanslar listesinden kaldırırsan sevinirim. İyi satışlar.

bLESSed Mami Ben logoyu koymadım hocam Logonun üzerine yaptığım tasarımları koydum.

Kendisini çok severim işinde'de gayet başarılı tasarımları çok güzel.
İşinde başarılar.

Hizmetimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!