Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Araç Porche Panamera Techart

AkGandalf

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar iyi gunler bu paylaşım arayipta bulamayanlar için aslinda gta5mods da var fakat size kolaylik olsun diye ozellikle japonicatv arkadasimiz icin atiyorum open v ye filan gerek yok tek yapmanız gereken github dan dosyayi indirmek indordikten sonra porchepanamera-master ismini tumden silip techart17 yazmaniz ve server.cfg ye start & ensure techart17 yazın kaydedip cikin sonra eğer server acikca consoleden ya da oyun içi f8 den scripti startlayi arabayi spawn etmek icin techart17 ismini kullanın +olarakda galeri dasyasi icinde geliyor zaten cehicles.meta ordanda istediginiz gibi ayarlari yaparsiniz ve ayrica handling ayarlarınıda handling.neta dan halledebilirsiniz umarın işinize yarar iyi günler

(mobildeyseniz masaüstûsitesi isteyip indirebilirsiniz)

ayrıca github olduğu için vt koymuyorum

ÖNDEN
44356

SOL ÇAPRAZ
44357 44358 44361 44362 44363 44364

iyi günlerde kullanmanız dilegiyle başka arac varsa arayipta bulamadiginiz ben sizin icin arayip bulabilirim onceden soz vermiyim belki bende bulamayabilirim siz aşağı yazın hangi araclari istediginizi ben atayim olurmu hadi sağlıcakla ❤​

DF

Ekli dosyalar

• 1613663587021.jpg
    1613663587021.jpg
    14.8 KB · Görüntüleme: 14
  • 1613663591962.jpg
    1613663591962.jpg
    12.2 KB · Görüntüleme: 14
Günaydın dostum merhaba beni kırmayıp üşenmeden paylaştığın ve kurulumu anlatığın için minnettarım tşk ederim tekrar

DF
Günaydın dostum merhaba beni kırmayıp üşenmeden paylaştığın ve kurulumu anlatığın için minnettarım tşk ederim tekrar
Olurmu oyle şey yaa bende ilk vasta boyleydim bilmiyordum yardim istedigimde hemen paraya bagliyorlardi bende onlara garez bende bildigim icin artik yardim isteyenler yardim ediyorum ki yardim ettiklerimde yardima ihtiyaci olanlara yardim etsiz artik oyle bir devirdeyizki evet hayir demeye bile 50 tl istiyorlar çok enteresan. Başka istediğin birşey varsa soyleyebilirsiniz yardımcı olurum.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!