Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Polislerin verdiği kamu görevi nasıl kaldırılır ?

• Konbuyu başlatan runiNN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 2K

runiNN

Üye
FT Kullanıcı
arkadaşlar serverda bana kamu görevi verildi fakat elektrikler gidince bende buga girdi kaldı 200 küsüratlı kamu gözüküyo ( bu arada serverda adminliğim var kaldıramıyorum kamuyu profili sildim başka profil açtım yine aynı şekilde gözükmekte )

Database'ini silmeleri gerekiyor. Kullandıkları kaschhacters silmiyor olabilir. Silmelerini rica etmeyi dene

Databasenizi silmenize gerek yok SQL de community service kısmında kendi hex idiniz ve kamu dan kaç görevinizin olduğu bir tablo çıkar o 200 ü 0 yapıp kaydedin sorun restart dan sonra çözülür isterseniz scripte de restart atın servere atmaya gerek yok.

Databasenizi silmenize gerek yok SQL de community service kısmında kendi hex idiniz ve kamu dan kaç görevinizin olduğu bir tablo çıkar o 200 ü 0 yapıp kaydedin sorun restart dan sonra çözülür isterseniz scripte de restart atın servere atmaya gerek yok.
benim demek istediğimde oynu aslında :D

arkadaşlar serverda bana kamu görevi verildi fakat elektrikler gidince bende buga girdi kaldı 200 küsüratlı kamu gözüküyo ( bu arada serverda adminliğim var kaldıramıyorum kamuyu profili sildim başka profil açtım yine aynı şekilde gözükmekte )
tıklayarak kamu hizmetini indirebilirsin içinde entegreli bir komut var /kamubitir kullanabilirsin.

f3 menüye trigger entegre etmeyi gösteren konular vardı sanırım ordan bakarak yapabilirsin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!