Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Polis Gps ve vMenu Görünmeme Sorunu (İnfinty)

ManoMachine

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Sorunumdan Bahsedeyim keyim 64lük tü 128 olarak değiştim
Yanlışlıkla Tx adminden İnfinity aktif ettim gibi işlem görüyor sunucu
Aslında etmedim Aşağıda TX ADMIN RESMİNİ PAYLASTIM

Onesync Aktif etmeyince tx Admindne 32 Kişiye düşüyor 128lik keye geçtikten sonra bu sorun oldu 64 lük keyi keymasterdan deaktif ettim ona rağmen böyle

resimde Gördüğünüz üzere aktif değil ama aktif gibi işlem yapıyor gps görmeme Vmenu oyuncunun yanına yaklasınca player listden görülmeleri gibi

/me /do da sorun çıktı onu bir şekilde halettim script bularak
fakat Polis Gps inde sorun var yakınken görünüyor Fakat Uzaktayken biribirini göremiyorlar
aynı şekilde vMenudede Oyuncuların tamamını oyunculara yakınken görebiliyorum kod bilgim çok zayıf

Gps den server side tarafından mesafe eklenmesi gerekiyor tarzı bişeyler okudum ama yapamadım

Yardım etmek isteyen olursa dosyayı paylaşacagım m3 admin kullanmak istemiyorum acıkcası güzel fakat vmenude göre biraz sınırlı gibi geldi saygılar

Server cfg deki onesync ve infinity şu şekilde kapalı

Kod:
sv_endpointprivacy true
sv_maxclients 128  
set onesync on
#set onesync_enabled 1
#infinity_enabled 1

"set onesync on" kısmını kapatırsam slot hatası veriyor ;

Yardımcı olmak isteyen herkese teşekkürler

Konu yanlış yere açıldığı için tarafımca taşınmıştır.

İnfinity kullandığınız için böyle bir sorunla karşılaşıyorsunuz polis gps ini infinitye yapın veya infinity bir gps bulun.

Anladım hocam gps de tavsiye eder misiniz sunu kullanın diye yardım istemek biraz abes oldu ama
vmenu hakkında ne düşünüyorsunuz
Infinity gps ler genelde paralı satılıyor bu yüzden ya kendiniz yazmanız lazım ya da bulmanız lazım vMenu konusunda hiç kullanmadığım için bir bilgim yok ama es_extented v1 kullanıyorsanız m3_admin kullanabilirsiniz.

Infinity gps ler genelde paralı satılıyor bu yüzden ya kendiniz yazmanız lazım ya da bulmanız lazım vMenu konusunda hiç kullanmadığım için bir bilgim yok ama es_extented v1 kullanıyorsanız m3_admin kullanabilirsiniz.
m3 admine geçiş yaptım hocam disc envanter kullanıyorum fakat envanteri görüğntüleyemiyorum bunla alakalı ne yapmam gerekiyor acaba

Sorununuz çözüme ulaştı mı?

henüz ulasmadı gps paylasacak arkadaşı bekliyorum yada yardımcı olacak

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Sorunumdan Bahsedeyim keyim 64lük tü 128 olarak değiştim
Yanlışlıkla Tx adminden İnfinity aktif ettim gibi işlem görüyor sunucu
Aslında etmedim Aşağıda TX ADMIN RESMİNİ PAYLASTIM

Onesync Aktif etmeyince tx Admindne 32 Kişiye düşüyor 128lik keye geçtikten sonra bu sorun oldu 64 lük keyi keymasterdan deaktif ettim ona rağmen böyle

resimde Gördüğünüz üzere aktif değil ama aktif gibi işlem yapıyor gps görmeme Vmenu oyuncunun yanına yaklasınca player listden görülmeleri gibi

/me /do da sorun çıktı onu bir şekilde halettim script bularak
fakat Polis Gps inde sorun var yakınken görünüyor Fakat Uzaktayken biribirini göremiyorlar
aynı şekilde vMenudede Oyuncuların tamamını oyunculara yakınken görebiliyorum kod bilgim çok zayıf

Gps den server side tarafından mesafe eklenmesi gerekiyor tarzı bişeyler okudum ama yapamadım

Yardım etmek isteyen olursa dosyayı paylaşacagım m3 admin kullanmak istemiyorum acıkcası güzel fakat vmenude göre biraz sınırlı gibi geldi saygılar

Server cfg deki onesync ve infinity şu şekilde kapalı

Kod:
sv_endpointprivacy true
sv_maxclients 128 
set onesync on
#set onesync_enabled 1
#infinity_enabled 1

"set onesync on" kısmını kapatırsam slot hatası veriyor ;

Yardımcı olmak isteyen herkese teşekkürler

Hocam disc kullanıyorsanız önerim admin menüsü olarak EasyAdmin işinizi çok rahat görecektir ama gps'te bildiğim kadarıyla buna çözüm yok

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!