Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kıyafet Polis EUP PAKETİ 9.0

DarkFail55

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
VİA#8040
TR: Merhaba Arkadaşlar bu gün sizlere güzel bir Kıyafet Paketi paylaşıyorum......

İçinde Olanlar: Police Kıyafetleri, Sheriff Kıyafetleri ,Swat Kıyafetleri, Doa Kıyafetleri, Fbi Kıyafetleri, ve daha fazlasını İçeriyor.

Kullanmak için ise ya 64'Lük Key satın alarak one_sync enabled yapıp kullanabilirsiniz veya sv_maxclients 1-8 yaparak Kullanabilirsiniz.

EN:
Hello friends this day you fine clothes package share those in:

police clothes, Sheriff's, clothes, SWAT clothes, DOA clothes, FBI's, clothes, and more contains more.

To use it, you can either purchase a 64 Key and make one_sync enabled and use it or use it by making sv_maxclients 1-8.

Video:

Link:

VT:

İyi Kullanımlar...

Son düzenleme:
Yaralı Paylaşım

Eğer Kullanmak İsterseniz Hatırlatma Olarak sv_maxclients 1-8 Arasında Kullanabilirsiniz

Alex'in yaptığı işe saygı duyuyorum bu güncel hali değil size önerim 3$ vererek son sürümüne sahip olmanız. en azından sahibini desteklemiş olursunuz. isteyenler için link bırakıyorum

Hakkını veren bir eup paketi
Kaliteli paylaşım

TR: Merhaba Arkadaşlar bu gün sizlere güzel bir Kıyafet Paketi paylaşıyorum......

İçinde Olanlar: Police Kıyafetleri, Sheriff Kıyafetleri ,Swat Kıyafetleri, Doa Kıyafetleri, Fbi Kıyafetleri, ve daha fazlasını İçeriyor.

Kullanmak için ise ya 64'Lük Key satın alarak one_sync enabled yapıp kullanabilirsiniz veya sv_maxclients 1-8 yaparak Kullanabilirsiniz.

EN:

police clothes, Sheriff's, clothes, SWAT clothes, DOA clothes, FBI's, clothes, and more contains more.

To use it, you can either purchase a 64 Key and make one_sync enabled and use it or use it by making sv_maxclients 1-8.

Video:

Link:

VT:

İyi Kullanımlar...
teşekkürler

EN:

Video:

Link:

VT:

İyi Kullanımlar...
kıyafetçiye otomatik olarak gelmiyor sanırım sebebi nedir?

sen diyorsun ki o leak discordundan alırım buraya atarım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!