Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Police Ambulance Job Markerler Gözükmüyor

• Konbuyu başlatan Aurow
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 762

Aurow

Üye
FT Kullanıcı
Hatayı detaylıca açıklayın Police Ve Ambulance Jobların Kıyafet Garaj Eşya Markerleri Gözükmüyor fakat police marketini envantere yaptığım için sadece marketi görebilmekteyim ve policejob için ayrı bir esx_policeGarage kullanmaktayım! ambulance içinde bi fivemturk moderatörünün ambulancejobu
Hataya dair bir ekran görüntüsü:configden bakıldığında tam karşımda olması gerekiyor
İlgili hata kod satırı görüntüsü:yok
Bu sorunu almadan önce yaptıklarınızı değiştirip denediniz mi ?
:Evet 42938

Son düzenleme:
+GÜNCEL

Hatayı detaylıca açıklayın Police Ve Ambulance Jobların Kıyafet Garaj Eşya Markerleri Gözükmüyor fakat police marketini envantere yaptığım için sadece marketi görebilmekteyim ve policejob için ayrı bir esx_policeGarage kullanmaktayım! ambulance içinde bi fivemturk moderatörünün ambulancejobu
Hataya dair bir ekran görüntüsü:configden bakıldığında tam karşımda olması gerekiyor
:EvetEkli dosyayı görüntüle 42938

Marker oluşturucu ve diğer kodları görmeden bunu çözmek imkansız.

:EvetEkli dosyayı görüntüle 42938
Sunucuyu başlattığında cmd de ekteki hatayı alıyormusun onu bana söylermisin.

Ekli dosyalar

• 333.png
    333.png
    9 KB · Görüntüleme: 19
Senin cmdde attığın hatanın sebebini söyledim ben ambulancejob ve policejob vehicleshopa bağlıdır.Cmdde ambulancejob ve policejob başlatılamadı.Yukarısındada yazdığı üzere vehicleshopu bulamadığı için başlatılamadı.​

Çözebilen varmı ?

Konu Aktifliğini kaybetti, bu bilgilerede ihtiyacım kalmadı kendim çözdüm konu kapanabilir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!