Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[PHP] Polis CAD Sistemi - Web Panelli Sicil, Ruhsat & Araba Kayıt Sistemi

Philos

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar,

FiveM'in resmi forumunda yıllar önce yayınlanan basit sistemi tamamen Türkçe'ye çevirip daha da geliştirerek kullanıma sundum. Şimdi de satışını gerçekleştiriyorum. CAD sistemini geliştirmeye devam etmeyi planlıyorum. Ve geliştirmeye başladığımda ücretsiz olarak güncel halini müşterilere göndereceğim.

Panel PHP alt yapısı ile yazılmış olup tamamen Türkçe ve basit bir arayüze sahiptir. Polislerin işini kolaylaştıracağına inanıyorum. Forum veya Websitesi olmayan sunucular için bir alternatif olabilir. Kurulumu bizzat gerçekleştirip öyle teslim edebilirim.

Bilgi:
Oyun içinde de Tablet scripti ile birlikte uyumlu kodlanmıştır. Polisler anlık olarak oyundan da erişebilirler eğer script kurulu ise. Tablet scriptiniz var ise entegre edebilirim. Eğer Tablet scriptine sahip değilseniz tamamen sorunsuz çalışan 0 buglu sistemi cuzi bir miktar karşılığında size satabilirim.

İletişim için Discord adresimi kullanabilirsiniz.

Discord: Philos#7422

PHP CAD Sistemine Ait Görseller;

Giriş Ekranı

1755

Sicil Kayıt

1756

1757

Ruhsat Kayıt

1758

1759

Araba Kayıt

1760

1761

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!