Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

PhcHosting.com Müşteri Yorumları

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Örnek Yorum;

BamBamHosting Firmasından teamspeak3 ve vds hizmeti kullanmıştım , teknik bilgileri pek yok fakat müşteri ilgileri çok iyiydi yardımcı olmaya çalıştılar ddos koruması kısmında bir garanti vermemişlerdi ona bağlı olarak ta sıkıntı yaşadık sürekli saldırı almıştık lakin söylemişlerdi zaten o yüzden bir şey diyemeceğim fiyatı ucuz destek taleplerine ortalama 3 saat içinde cevap veriyorlar benim yaşadığım tecrübelerim bunlardır.

Bölümün Amacı =

Kendim kullanmadım. Kullanan bir arkadaşıma denk geldim. Saldırı alırsa iade gibi bir kampanyaları var çokça kez saldırı alıp düştüklerinde ise iade yapmadıklarını gördüm. Fakat 2. ağızdan bu bilgiye edindim ne kadar doğrudur bilmem paylaşmak istedim

TS3 Satın Aldım. 2 Gün Beklememin Sonucunda Elime Ulaştı. Biraz Daha Hızlı Hizmet Yapılabilir.

Kendim kullanmadım. Kullanan bir arkadaşıma denk geldim. Saldırı alırsa iade gibi bir kampanyaları var çokça kez saldırı alıp düştüklerinde ise iade yapmadıklarını gördüm. Fakat 2. ağızdan bu bilgiye edindim ne kadar doğrudur bilmem paylaşmak istedim
TS3 Satın Aldım. 2 Gün Beklememin Sonucunda Elime Ulaştı. Biraz Daha Hızlı Hizmet Yapılabilir.

Yorumlarınız için teşekkürler.

Saldırıdan çözemediğimiz bir konuda iade mevcuttur. Genellikle insanlarımız bu iyi niyetimizi iade almak için kullanmaya çalışıyorlar. Sunucuyu kapatıcak olsalar "DDOS YEDİK DÜŞTÜK İADE EDİN" olarak gelmektedir. Gerekli kontroller sağlandıgında maalesef ddos yemediğini ve 1 gün izlememizden sonra sunucusunu kapattığını gözlemliyoruz. Kulaktan dolma bilgiler değilde direk kullanıcı odaklı yorum atılırsa daha iyi olacaktır. Malum bu aralar karalama kampanyaları meşhur.

Alınan hizmetlerimiz 30 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Sistemsel bir sorun oluşmussa bekletilmesi normaldir. Bu sistemsel sorunlar ise 2 gün değil max 2 saat geçiktirir. Karalama kampanyanız için teşekkürler.

Yorumlarınız için teşekkürler.

Saldırıdan çözemediğimiz bir konuda iade mevcuttur. Genellikle insanlarımız bu iyi niyetimizi iade almak için kullanmaya çalışıyorlar. Sunucuyu kapatıcak olsalar "DDOS YEDİK DÜŞTÜK İADE EDİN" olarak gelmektedir. Gerekli kontroller sağlandıgında maalesef ddos yemediğini ve 1 gün izlememizden sonra sunucusunu kapattığını gözlemliyoruz. Kulaktan dolma bilgiler değilde direk kullanıcı odaklı yorum atılırsa daha iyi olacaktır. Malum bu aralar karalama kampanyaları meşhur.

Alınan hizmetlerimiz 30 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Sistemsel bir sorun oluşmussa bekletilmesi normaldir. Bu sistemsel sorunlar ise 2 gün değil max 2 saat geçiktirir. Karalama kampanyanız için teşekkürler.
Karalama kampanyası derken? 2 gün ts3 için bekledik, 4 ticket açtık hiçbirine bakılmadı siz hala neyin lafını yapıyorsunuz? başka sitede bakiye verildi o epin dahi geçersizdi. 2 gün sonunda verildi.

SSleride iletebilirim istiyorsanız

35767

35769

Buyrun, şimdi konuşun bakalım? Bahaneniz neymiş.

alttan üste doğru okursanız anlarsınız.

35771

35773

aaa açılış tarihlerine bak, 17sinde açılmış, 18inin akşamında kapatılmış :D

Konuştukça batan bir hostingsiniz.

Sunucum için kullandığım bir hosting, akıcı ve performanslı makineleri var.Ama indirme hızımı max 400 ve yükleme hızımı da 100 gördüm. 1 GB Fiber Bağlantı Erişim'i diye söylenmesine rağmen hız konusunda kötüler.Özellikle teslimat konusunda çok yavaşlar, teamspeak için 2 gün bekledik..Makinemizi 2 saate verdiler.
Destek bildirimlerine de geç cevap veriliyor :( Ama sunucumda ne ping sorunum nede yavaşlık sorunum var :)

Sunucum için kullandığım bir hosting, akıcı ve performanslı makineleri var.Ama indirme hızımı max 400 ve yükleme hızımı da 100 gördüm. 1 GB Fiber Bağlantı Erişim'i diye söylenmesine rağmen hız konusunda kötüler.Özellikle teslimat konusunda çok yavaşlar, teamspeak için 2 gün bekledik..Makinemizi 2 saate verdiler.
Destek bildirimlerine de geç cevap veriliyor :( Ama sunucumda ne ping sorunum nede yavaşlık sorunum var :)
Sunucularımızda vox koruması mevcut olduğu için maalesef yabancı bağlantılarda yavaşlık sağlamaktadır. Attığınız destek talepleri gün içerisinde mola, yemek saatlerine veya gece yarısına denk geldi ise çalışan azlığımızdan dolayı geç cevap verilmiş olabilir. Yorumunuz için teşekkür ederiz :)

Merhaba kesinlikle arkadaşların yorumlarına katılmıyorum on numara destek ve hizmet sağlıyorlar tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Kalite 10/10

Merhaba kesinlikle arkadaşların yorumlarına katılmıyorum on numara destek ve hizmet sağlıyorlar tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Kalite 10/10
Aldığınız hizmeti detaylı olarak yorumlar mısınız ? hangi hizmetlerini kullanıyorsunuz firmanın ne zamandan beri gibi..

Arkadaşlar uzun süredir kendileriyle farklı dallarda iş yapmaktayım.Kendileri çok iyi hizmetleri çok uygun fiyata sağlamakta bu yoruma katılmayıp arkadaşlar özelliklede yetkili ekiplerinden çok memnunum kalite 10/10.

Arkadaşlar uzun süredir kendileriyle farklı dallarda iş yapmaktayım.Kendileri çok iyi hizmetleri çok uygun fiyata sağlamakta bu yoruma katılmayıp arkadaşlar özelliklede yetkili ekiplerinden çok memnunum kalite 10/10.
Aldığınız hizmeti detaylı olarak yorumlar mısınız ?

Aldığınız hizmeti detaylı olarak yorumlar mısınız ? hangi hizmetlerini kullanıyorsunuz firmanın ne zamandan beri gibi..
Firmadan 3 aydır aktif bir şekilde mta ve fivem sunucum için ts3 hizmeti ve oyun sunucusu hizmeti almaktayım makinem 40 dakika içerisinde teslim edildi. Destek taleplerimde max 30 dakika içerisinde cevaplandı i9-9900KS sunucu kullanmaktayım gayet memnunum.

E5-2690v2 makinalarını kullanmaktayım internetleri gayet iyi kurulumlar vs.'de çok hızlıydı makinayla ilgili bir hata yaşadım yaklaşık 10 dakika içerisinde geri dönüş aldım.

Çoğu kez hizmet aldım , memnun kaldım. Umarım çok daha iyi yerlere ulaşırlar hayırlı kazançlar diliyorum.

Hizmetinden ödün vermeyen bir firma tüm her şeyiyle mükemmel ötesi, hayırlı kazançlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!