Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

PD Ekibi Arıyoruz PD EKİBİ KURUYORUM

JosephFTW

Üye
FT Kullanıcı
-Yaklaşık 1k üstü saatim var daha önce çoğu sunucuda pd,bcso rolü yaptık.
-Şu an 7 kişiyiz aktif ve güvenilir kişileri ekibe bekliyoruz
-Ekibe katılmak isteyenler +17 daha önce pd rolünde bilgisi olan ve tecrübeli kişileri bekliyorum
-Aktiflik konusunda günde en az 2 saat aktif olursa memnun oluruz.Aktiflik konusunda esnek davranabiliriz
-Daha önce ArcadeRP FunRP sunucularında rol yapanları bekliyoruz. Kartel,Mafya gibi sunucularda pd lik yapmışlar ulaşmazsa sevinirim
-Kişisel discordumdan ulaşabilirsiniz Tevfik#3130 40612

Son düzenleme:
Gerçekten kaliteli bir ekip hepsini yakından tanıdım 1 ay gibi kısa bir sürede bukadar samimiyet :D

Güvenilir kaliteli bir ekip cana yakın olmaları çok iyi 1.5 ay oldu neredeyse ve çok iyi insanlar gerçekten rollerini de mükemmel yapıyor.

Gerçekten sıcak bir aile yuvası gibi bir ekip özellikle Hüseyin Bey çok efendi ve çok tatlı bir insan

pd ekibini cidden çok seviyorum 1 kaçtamesiyle yeni tanıştım diğerleri ile 1 1.5 ay oldu cidden güzel insanlar bende gelmek isterdim ama özel sebeplerim var

Sunucumda rol yapmış insanlar rolleri kaliteli kendilerinden memnunum

► Açılıyoruz 27.03.2021 tarihinde açılışını yapacağımız MONSTER ROLEPLAY ► +17 Yaş +100 Saat ►LSPD - LSSD - LSMS - GANG - AİLE - KARTEL alımlarımız vardır . ► Yetkili ekip alımlarımız vardır. ► Deneyimli ve ilgili yetkili ekip ! ► +75 FPS veren kaliteli altyapı ! ► Güncel scriptler ! ► Şehir sistemi ! ► Gelişmiş log sistemi ! ► Gelişmiş ymapler ! ► Kaliteli ve kurallı ortam ! ► Özenle seçilmiş optimize scriptler ! ► Dengeli ekonomi ! MONSTER ROLEPLAY discord.gg/monsterrp

Rave Roleplay

-Aktif yetkili kadrosu
-Yaş sınırımız 17+'dır!
-Fivem saatiniz 150 saat üzerinde olmalıdır!
-Başvurunuzda başvuru yaptığınız karakteriniz ile oynamak zorundasınız! (Oynadığınız karakteri bir gelişimi vs olmadan CK'layamazsınız)
-Steam profilinizde arkadaşlarınızın açık olması gerekmektedir
-Sosyal RP ağırlık sunucuyuz. Kartel , Aile , Mafya, Gang mevcut değildir. Adam asmak çete kurmak Yasaktır.
-Güncel Scrpitler mevcuttur.

Discord:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!