Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[PAYLASIM]Yetti artik MF_?

• Konbuyu başlatan flundar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 29
  • Görüntüleme 7K
Evet Çok Haklısın Script Bulup Türkçeleştirmesini Yapıp Kendini Developer Diye Tanıtan ve Bundan Para Kazanmaya Çalışan Çocuk,Çoluk Çok Var DNA Tracker Gibi Scriptler İçin Key Satın Almamızı İstiyordu Freakz'da Cracklanmiş Halimi İndirmedim dahada.

DF
Merhabalar ozlendigimi dusunuyorum ama artik bu script satan arkadaslar bardagin sonuna geldiler tasti artik. Seri seri ataklar yaparak script paylasim turnesine giriyorum.

Ilkide bu artik heryerde var ama olsun
Ulasamayanlarda ulassin.

Butuh modfreakz scriptleri sizlerin olsun canim ailem.

Beklediğim bir paylaşımdı, birileri yapmasa ben yapacaktım. Yararlı paylaşım.

DF
Olaya çok uzak kaldım biraz açıklama şansın var mı nedir ne değildir

DF
MF nin housinginde nasıl mobilya ekliyoruz furni catalogu ve objectspawneri kurdum yine de çözemedim olayı

DF
teşekkürler peki aldığımız mobilyaları nasıl yerleştirebiliriz bilginiz var mı sizin ?

DF
Ne kadar yardımcı bir paylaşım olsa da ben bunu desteklemiyorum. Scripti yapanların bir emeği var. Onların açısından bakınca çok haksızlık olmuş.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!