Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Harita [PAYLAŞIM] Sızdırılan FiveX Pink Cage Motel Tasarımı [FULL]

quadria

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.behance.net
Discord
Quadria#5538
Merhabalar, birkaç gün önce sızdırılan ve itirazım üzerine kaldırılan siyah-pembe tasarımlı motel tasarımımı bazı dolandırıcılar tasarım üzerinde oynama yapıp kendi tasarımı gibi paylaşmakta ve bunun üzerinden gelir elde etmeye çalışmakta olduğundan dolayı Motelin v1 versiyonunu paylaşma kararı aldım. Eksiklikleri mevcut, şuanda bu versiyonda satışına başlanmış.

Bu motel tasarımı para ile satılmamakta olup anlaşmalı olduğum sunuculara özel yapılmaktadır..

Anlaşmalı olduğum bazı sunucular :
FiveX Roleplay [v2 - Ana Sunucu]
RedS Roleplay [v1]

Linkler:

12306

Screenshot_15.png

12307

Satıcıların isimlerini vermek doğru olmaz ancak renklerini kırmızı vs. yapıp satışa koymak bu ortama yakışmıyor..

DF
ellerine sağlık renkli ve güzel tasarım olmuş

DF
Çok güzel gözüküyor ellerinize sağlık.

DF
Bu tarz mekanlarda görsel değişikliğin nasıl yapıldığını anlatan bi konu açabilirsen süper olur diye düşünüyorum. Ellerine sağlık.

DF
Merhabalar, birkaç gün önce sızdırılan ve itirazım üzerine kaldırılan siyah-pembe tasarımlı motel tasarımımı bazı dolandırıcılar tasarım üzerinde oynama yapıp kendi tasarımı gibi paylaşmakta ve bunun üzerinden gelir elde etmeye çalışmakta olduğundan dolayı Motelin v1 versiyonunu paylaşma kararı aldım. Eksiklikleri mevcut, şuanda bu versiyonda satışına başlanmış.

Bu motel tasarımı para ile satılmamakta olup anlaşmalı olduğum sunuculara özel yapılmaktadır..

Anlaşmalı olduğum bazı sunucular :
FiveX Roleplay [v2 - Ana Sunucu]
RedS Roleplay [v1]

Linkler:

Ekli dosyayı görüntüle 12306

Screenshot_15.png

Ekli dosyayı görüntüle 12307

Satıcıların isimlerini vermek doğru olmaz ancak renklerini kırmızı vs. yapıp satışa koymak bu ortama yakışmıyor..
Senin için problem çıkarmayacaksa eğer hud'ı ve gerekenleri paylaşabilir misin .zip halinde?

DF
Bu tarz mekanlarda görsel değişikliğin nasıl yapıldığını anlatan bi konu açabilirsen süper olur diye düşünüyorum. Ellerine sağlık.

Tabiki yakında düşünüyorum
Çok güzel gözüküyor ellerinize sağlık.
Teşekkür ederimm
Eline Sağlık Güzel Olmuş
Teşekkürler
Yabancılara ait şeyleri editliyip, değiştirmek insanlara yakışıyor xD
Dosyalarını kendim çektim gtadan yabancılarla alakası yoktur. Daha önceden Multiplayer Roleplay için tasarlanmıştım

DF
autocad 3d max ile interior yapılıyor budakilerde interior nasıl yapıldığıyla ilgili youtubede videolar var fakat yabancı ingilizcesi iyi olan dinleyerek öğrenebilir codewalker ile yapılan yerler değil onu biliyorum.

DF
Böyle bir tasarım yaptırmak istiyorum ilgili arkadaşlar ulaşır ise sevinirim [Vento_Emir]⁹⁹⁹ #0034

DF
V VENTO2 Quadria#5538 discord adresi kendisi arkadaşım forumdan banlanmış özelden açıklayıcı bir şekilde yazarsanız cevap geri dönüş yapar

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!