Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [PAYLAŞIM] EXTENDEDMODE | HERŞEYİ HAZIR TEMEL PAKET | M3 ENVANTER (TAB, EKLENDİ,SİLİNDİ)

WonderFist1

Üye
FT Kullanıcı
SELAMLAR FİVEMTÜRK KULLANICILARI.
UZUN ZAMANDIR FİVEMTÜRK ÜZERİNDE TEMEL PAKET PAYLAŞILDIĞINI GÖRDÜM.
İSTER ESX, İSTER M3, İSTERSEDE DİSC ENVANTERLİ TEMEL PAKETLER BULUNUYOR.
BİRKAÇ ARKADAŞIM BENDEN HERŞEYİ HAZIR ENVANTERİ FALAN YERİNDE OLAN. KARAKTER OLUŞTURMASI FALAN OLAN EXTENDEDMODELİ TEMEL PAKET İSTEDİ
BUGÜN SİZLER İÇİN HAZIRLADIM VE HALİ HAZIRDA KENDİ RP SUNUCUMDADA BU TEMEL PAKET ÜZERİNDEN PAKET OLUŞTURMAYA BAŞLADIM.
SADECE KEY VE WEBAPI' Nİ GİRİP SUNUCUYU STARTLAYABİLİRSİNİZ.

DATAYI OKUTMAYI UNUTMAYIN!!!.

ŞİMDİDEN SÖYLİYEYİM. BUNUN GİBİ BAŞKA EXM TEMELLER OLDUĞU İÇİN BU KONU KALDIRILABİLİR. BU YÜZDEN BELİRTEYİM Kİ, BU TEMEL HERKESE FAYDALI OLACAKTIR. BU YÜZDEN KALMASI
BENCE DAHA SAĞLIKLI OLUR (FİVEMTÜRK YETKİLİ EKİBİ)

TEMEL İNDİRME LİNKİ:
VİRÜSTOTAL:

ŞUNU BELİRTEYİM. PAKETİ VT DEN GEÇİRENLER PAKETTE VİRÜS VAR DEMEZSE SEVİNİRİM. FİVEMİN KENDİ YAZILIMINDAN VİRÜS OLARAK TESPİT EDİLEBİLİR. KENDİNİZ BAKABİLİRSİNİZ

Son düzenleme:
knk sen geçen günde paylaşmadınmı zaten ya

Topluluk yönlendirmesi yasak olduğundan tarafımca kaldırılmıştır.

Adamlar paket paylasıp essentialmode kurup yeni diye paylaslıyorlar birde işte sonunda adam gibi temel paket tebrik ederim elinize sağlık

SELAMLAR FİVEMTÜRK KULLANICILARI.
UZUN ZAMANDIR FİVEMTÜRK ÜZERİNDE TEMEL PAKET PAYLAŞILDIĞINI GÖRDÜM.
İSTER ESX, İSTER M3, İSTERSEDE DİSC ENVANTERLİ TEMEL PAKETLER BULUNUYOR.
BİRKAÇ ARKADAŞIM BENDEN HERŞEYİ HAZIR ENVANTERİ FALAN YERİNDE OLAN. KARAKTER OLUŞTURMASI FALAN OLAN EXTENDEDMODELİ TEMEL PAKET İSTEDİ
BUGÜN SİZLER İÇİN HAZIRLADIM VE HALİ HAZIRDA KENDİ RP SUNUCUMDADA BU TEMEL PAKET ÜZERİNDEN PAKET OLUŞTURMAYA BAŞLADIM.
SADECE KEY VE WEBAPI' Nİ GİRİP SUNUCUYU STARTLAYABİLİRSİNİZ.

DATAYI OKUTMAYI UNUTMAYIN!!!.

ŞİMDİDEN SÖYLİYEYİM. BUNUN GİBİ BAŞKA EXM TEMELLER OLDUĞU İÇİN BU KONU KALDIRILABİLİR. BU YÜZDEN BELİRTEYİM Kİ, BU TEMEL HERKESE FAYDALI OLACAKTIR. BU YÜZDEN KALMASI
BENCE DAHA SAĞLIKLI OLUR (FİVEMTÜRK YETKİLİ EKİBİ)

TEMEL İNDİRME LİNKİ:
VİRÜSTOTAL:

PARAYI NAKİT YAPMAK İSTERSENİZ AŞAĞIDA VERDİĞİM PLAYER.lua YI EXTENDEDMODE/SERVER/CLASSES/PLAYER LUAYLA DEĞİŞTİRİN

PLAYER.LUA:

PAKKETTE ESX ENVANTER KULLANANLAR İÇİN PARAYI İTEM YAPMADIM ORJİNAL HALİNDE. PLAYER.LUAYI DEĞİŞTİRDİĞİNİZ TAKDİRDE DİSC VE M3 ENVANTERDE ÇALIŞACAKTIR

ŞUNU BELİRTEYİM. PAKETİ VT DEN GEÇİRENLER PAKETTE VİRÜS VAR DEMEZSE SEVİNİRİM. FİVEMİN KENDİ YAZILIMINDAN VİRÜS OLARAK TESPİT EDİLEBİLİR. KENDİNİZ BAKABİLİRSİNİZ
+rep

awaiting scripts kısmında kalıyo dağ manzarası gitmiyo öyle kalıyo orası

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!