Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Paketım kac kısı kaldırır

BerkAYx191

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Heavy is God#2213
Oncelıkle merhabalar be bır paket yaptım ama bu paketın kac kısı kaldırdıgını nerden ogrenebılırım temelı saavagedısc temel f2 sı de savagedısc temelın deafult disc f2 sı bunu nası anlayabılırım?

max 40 bence

sebebi meselea 40 sa bunu nası yukseltebılırım 60 70 ınsanlar 130 kısıye kadar kaladıran dısc paket yapıo nası yukseltebılırım?

paket extendedmode mu essentialmode mu
kaç script var
resmon değeri kaç
bunları cevaplarsan ortalama değer verebilirim

toplamda 208 script bulunmakta essentıal mode resmon degerıne daha bakmdım sebebı fıvemım sıkıntılı sılıp yuklıcem gtayı suanlık bunları solyesem ortalama ne dersın

toplamda 208 script bulunmakta essentıal mode resmon degerıne daha bakmdım sebebı fıvemım sıkıntılı sılıp yuklıcem gtayı suanlık bunları solyesem ortalama ne dersın
35 50 kaldırır ama makineyede bağlı

aynı altyapıyı ben de şuanda paket kurarken kullandım resmon değerim 3.56 ile 4.12 arasında gidip geliyor . Core kullanırsan daha güzel olur resmon değerlerin de tavan yapmaz . Citizen.wait() kısımlarını sleep ile doldur getplayerpedId(-1) yerine playerpedid() yaz vb. forumda bu gibi örnekler çok var

Merhabalar konunuz çözüme ulaştımı ?

olumlu

kanka şimdi şöyle açıklıyayım f8'e mysql yazdığında 64 veya 128 çekerken ortaya çıkan değerler sunucunun kaç çekebileceğini belirler
eğer bunlar 64 kişide milyon değerleri aşmıyorsa çok iyidir resmona gelicek olursak bu kişinin işlemcisini bağlı olarak değişken bir
tablodur düşük olması client (kişinin bilgisayarı) side +fps ve işlemciyi yormasına neden olmaz. dersenki serverside optimize nasıl yapabilirim
scriptlerde olabildiğince az data sorgusu yapmalısın yada gereksiz yerlerde (isim soyisim çektirmek yerine bütün users tablosunu çektirmek gibi)
bütün data tablosunu çektirmemelisin gibi gibi
discinde zaten 64 sonra kaldırmama olayı bu data değerlerini milyonlara katlamasından meydana geliyor yoksa disc güzel bir envanter.
eğer milyon değerlerine ulaşırsa nolacağını açıklıyayım kıyafetler bozulur saçlar rgb şekle döner
bi yerden sonra makinen kaldıramaz ve fxserver crash yersin (fxserver crash birçok hata ile meydana gelebilir bunu sadece data değerlerine bağlama)
umarım faydalı olmuşumdur iyi forumlar :)

Yorumun ıcın tessekurler anlasılır ve guzel oldu cok tessekur edıyorum

Konu çözüme ulaştığı için ön eki tarafımca değiştirilmiştir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!