Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paketi çalayım derken ifşalanan kerem suratı.

• Konbuyu başlatan busy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 853

busy

Üye
FT Kullanıcı
Kendi yaptığım paket diye isimlendirdiği paketi arkadaşımdan rica ederek ben istedim arkadaşım da beni kırmayıp verdi yazılımsal fazla bir bilgim olmaya bilir ancak salak değilim ücretli satın almış olduğumuz hudu paylaştı ancak bir daha kimseden iş alamayacak kendini belli etti sonuç olarak arkadaşın lua bilgisi yoktur esx üzerine hiç bir şeyden anlamıyor bir script talep ediyoruz o bozuk şu bozuk başka olsun bunu kullanıyorsan kullan tarzında iğrenç savunmalar yapıyordu ki zaten dün durduk yere olay yaratanda kendisi bu arkadaşla ne zaman konuşsak video kaydı alır derecesine geldik zaten son 1 haftadır her konuşmamızın dakikası dakikasına video kaydı mevcut ben yazılım konularından anlamam ben paket de çalmam herkesin işi kendinedir beni bilende bilir sonrasında dün gece geç saatlerde roland isimli bir arkadaş bu arkadaşların gazına gelip bize laf etti roland a2 türkçeye sahip olduğu için biz arkadaşla çalışmama kararı aldık ve bir referans gösteremeden bizden 300 tl para talep etmişti kendisi sesli sohbetimizde bundan dolayı sıcak bakmadık ama arkadaş dün resmen adımızı hırsıza çıkarıcakmış formlar atıcakmış arkadaşlar şuanki paketimin temeli zaten benimdi ben aldım kirou veya başka birisi almadı bunu geliştirme yaptım diyormuş bir hud ekledi 3 hud aynı anda çalıştığı için hudu bize satan arkadaşlarla ters bile düşürücekti sürekli aklımızı çeldi felan yani anlayacağınız kimsenin paketini çalmadık bizim paketimizi hüpletirken kafasına balyozum ile çaktım bir tane yerle bir oldu kısaca bu , bu konu hakkında da bir daha açıklama yapmayacağım bilginiz olsun iyi forumlar.

Ekli dosyalar

• Number 1 RP Logo Düz.png
    Number 1 RP Logo Düz.png
    3.3 KB · Görüntüleme: 60
61321 61322 61323
laa Hırsız napıyorsun :D

ya kanka sus la bi sus ortada bir kanıt yok şey yok 50 satır cümle yazıyon boş boş başlıklar atıyon bi sus artık

VDS HIRSIZI XANTY ALİ ABİM İFŞALANDIN YA KUSURA BAKMA :Dd

Ekli dosyalar

• ggwp.PNG
    ggwp.PNG
    10.9 KB · Görüntüleme: 70
  • 1629881105179.png
    1629881105179.png
    10.8 KB · Görüntüleme: 69
  • ggwp.PNG
    ggwp.PNG
    30.1 KB · Görüntüleme: 66
bizim vds'ide çalıcakmışsın :( kıyamam network şirketine yazdıklarının hepsi iletildi yasal süreçte görüşelim :D

Kıymetli doslarım kıymatli kardeşlerim valla susun la bi

Aynen ali cinler vds şifremizi çözüp sana verdi dimi kolpacısın kanka ya neyse paylaşsana paketimi nolur :D

Aynen ali cinler vds şifremizi çözüp sana verdi dimi kolpacısın kanka ya neyse paylaşsana paketimi nolur :D
Ben hırsızlarla Kanka Olmuyor Ancak Velisi gelirse İnsan yerine koyuyorm :D Hırsızzz :D 61333

%C3%A7itlemek.jpg

uyudum uyandım hala aynı tartışma ?

ne konuymuş bitmek bilmedi :)

Bizim yetkili kadro ile gülüyoruz sürekli ne diyeyim ki bitmesin eğlenceli oluyor güldürebiliyorlar en azından bizi :D

bizim vds'ide çalıcakmışsın :( kıyamam network şirketine yazdıklarının hepsi iletildi yasal süreçte görüşelim :D
aynen kardeşim devlet o kadar davayı boş verip sizle uğraşacak

Valla umrumuzda değil ya bi dm iniz falan yok mu edrpv2 esx abilerim

kanka bak yazdıklarınızı okumuyorum bile ama bi şikayetçi olan açar birde eğer kendini yorumlarda değilde konu da kanıtlamak isteyen olursa o konu açar siz konu açtıkça açıyosunuz yeter la bi durun

dünden beri aynı mevzu bi tık boş konu gibi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!