Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum Paket için ekip aranır

Grdap

Üye
FT Kullanıcı
Yaş Sınırlaması : +18 (istisna olabilir)
İstediğiniz Günlük Online Süre : +8
Aradığınız Özellikler : Lua, Html, Jquery , Css bilgisi , Script yazabilme, Envanter fix Veya Codewalker, 3D Max
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Grdap#9718
Diğer / Ek :

Herkese merhabalar, 1 ayı aşkın süredir bu amaçla başladığım bu yolcukta kendimi geliştirmeye birşeyler öğrenmeye ve paket yapmaya çalışıyorum. Ve bu iş bittiğin de bir sunucu açmak istiyorum. Bunun için bir ekip kurmaya karar verdim. Benimle aynı fikirde düşünen böyle bir isteği olan kişilere ulaşmayı hedefledim. Script ile uğraşan yada Grafik ile uğraşan arkadaşlar discord üzerinden iletişime geçebilir.

Şu zamana kadar yapabildiklerim
Meslek halledildi.
Garaja gerek duyulmayan araç scripti halledildi.
Motel sistemi halledildi.

Not: Donanım kısmında sorunumuz yok, Fransa'da OVH firması içerisinde kendi makinemiz bulunmaktadır.
Bağış sistemi olmayacaktır dolayısıyla hiçbir şekilde gelir elde edilmeyecektir. Gelir elde etme amacımız bulunmamaktadır.

Son düzenleme:
Kanka Metali Motel Olarakt Almez Motel Var Houses Olarakt Iahahah houses galiba wht houses, garaj sistemi defalarca paylasildi, Mesleklegin tipa tipini zone7 paylasti hepsini 0 dan yazdigina emin misin yanlis anlama soruyorum sadece baltalamiyorum eger sen yaptiysan +ref

Kanka Metali Motel Olarakt Almez Motel Var Houses Olarakt Iahahah houses galiba wht houses, garaj sistemi defalarca paylasildi, Mesleklegin tipa tipini zone7 paylasti hepsini 0 dan yazdigina emin misin yanlis anlama soruyorum sadece baltalamiyorum eger sen yaptiysan +ref

Farkındaysan "yazdım" değil "halledildi" kelimesini kullanmışım. Konu açılış zamanına bakarsan Almez in motel i atmadan önce paylaştığımı görebilirsin tarihten. House diye bir şeyden bahsetmemişim. Garaj sistemini forumdan almadım. Ama bana geldiğinde çok iyi çalışmıyordu infinity ve qsync uyarlayıp çoğu şeyini fixledim. Meslekleri kendim yazdım hatta forumda satışını yapıyorum görebilirsin.

.

Son düzenleme:
Merhabalar, eğer mümkünse bende katılmak istiyorum. Fivem icin script yazmaya 4-5 ay once başladım, simdi ise React JS kullanarak banka scripti falan yazıyorum. Bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum sebebi ise yapay zeka mühendisliği mezunuyum ve Ingiltere de oturuyorum. Yapay zeka dışında web development çok beğendiğim ve severek yaptığım bir dal ve React, Vue gibi libray/framework'ları fivem için kullanmak çok zevkli. Bazen bir problemi çözmeye çalışırken tıkanıyorum ve çok fazla insanlarla bağlantım olmadığı icin çözemiyorum, "onu yanlış yapiyorsun şöyle yap" gibisinden destek de bulunacak çevre arıyorum.
Önemli olan fikir alışverişinde bulunmak. Iyi günler kolay gelsin :)

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!