Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Pack Developer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doukan91

Üye
FT Kullanıcı
PACK isimli şahıs developerlik hizmeti adı altında milleti dolandırmakta olup şantaj yapmaktadır... kendini 26 yasında tanıtan gercekte 16 yasında olan gerçek ismi ''Ali bozel'' olan vatandas haftalık 200 aylık 300tl çalışırım dıye bizim roleplay sunucumuzda anlaşma yaptı. Haftalık ödemesini ilk günden yaptık evimde yiyecek ekmek zeytin yok dedi c.tesi olduğu halde fast ödeme ile ödedim insanlık ettim. dekontlar yazışmalar mevcuttur.. bizi dolandırdıgını anladıgımız zaman anında sunucudan banladık bizi tehdit etti vds şifresini degişdi ...vds firmasının sahibiyle konuşarak şikeyetımızı dile getirdik... ve vds şifresini 2 saat içinde geri aldık.. fakat paket eski halinde değildi... kendisi sunucumuza zarar vermesine ve peşin aldığı paramıza karşılık yedi gün hizmet vermesi gerekirken bir günlük developer hizmeti verip parayı aldıktan sonra mesajlardada görüldüğü üzere bizi ciddiye almayıp işimizi yapmamıştır.. bizi başından atıp sürekli gereksiz oyunlarda zaman harcamıştır.. biz bunları gördükten sonra aylık hizmetten vazgeçip hizmetin 6. gününde aylık hizmet istemediğimizi belirttik.. kendisi haftalık ücretini peşin ödememize rağmen tekrar belirtiyorum vds ' imizi kilitledi. Bize şantaj yaptı. 7/24 evde ana baba parası yıyen ergen daha bir de bunca yaşanana rağmen 100 lira için olmaz terbiyesizliği yapıp iftira attı. Discord oyun etkinligimize bir sekilde erisip terbiyesizce şeyler yazıp bizi hırsızlıkla itham etti. Ayrıca bu arkadaş tam bir paket hırsızıdır bize satmış olduğu paket sözde kendisinin yapımı ama sunucuda duvarların kimi kısmında farklı sunucuların reklamı vardır. Kendisi sağdan soldan çalıntı scriptler yuklemiştir. 100 lira kazanıcam diye kendi kişiliğini bize sundu. Biz de bu şahsın kişliğini size ispatlarla sunmak istedik. Fivem Türk ' de kendisiyle ilgili daha birçok şikayet bulabilirsiniz.. Saygılar

71770

71772 71774 71778

DF

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (345).png
    Ekran Görüntüsü (345).png
    64.4 KB · Görüntüleme: 52
  • Ekran Görüntüsü (343).png
    Ekran Görüntüsü (343).png
    63.5 KB · Görüntüleme: 55
Merhabalar Hemen konuya Acıklık Bu arkadaşlara developer hizmeti verdim bu arkadaşlara Sattgım V5 paketi kurdum arkadaş paketi calarken yakaladım
arkadaş la ön ödeme aldım ve geri kalanı nı sonra vercegini annesinin kartını kullandıgını belirti
71806
Kerem adı arkadaş Para nin geri Kalanı İstediğimi belirttim arkadaş Kalktıgında Beni engellediğini gördüm
71807
Ve Ses Kayıtıda vermediğine dahil Kanıttımımda Mevcuttur
bu arkadaş önceki developerlarınada boyle yapmış calıstıgı bir developeri bana ulastı bende paramın geri kalanı istedim arkadaş kendini hakklı cıkartmaya calısıyor.

DF
Ve Lisanslı Paketimi Baskasına veriyor bu arkadaş tamamen emek hırsızlıgı yapıyor kendi sucunu bana atıyor adımı kötü ye cıkartmaya calısıyor
71812
bu arkadaşşın baska konusmasıdir kendisi buna acıklık getirsin sonra bana hırsız desin
ve telefondan da aradığım senin paketini uplaod yaptım gecmiş olsun dedi benim yeterince sahitim var kendisinin arkadaşları olmadığı bir sahit getirip gostermesini dile getiriyorum eğerki sahitleri yoksa buna cevapı yoksa lütfen Sado Sado kişi ye ceza verilmesini istiyorum

DF
Merhabalar Hemen konuya Acıklık Bu arkadaşlara developer hizmeti verdim bu arkadaşlara Sattgım V5 paketi kurdum arkadaş paketi calarken yakaladım
arkadaş la ön ödeme aldım ve geri kalanı nı sonra vercegini annesinin kartını kullandıgını belirti
Ekli dosyayı görüntüle 71806
Kerem adı arkadaş Para nin geri Kalanı İstediğimi belirttim arkadaş Kalktıgında Beni engellediğini gördüm
Ekli dosyayı görüntüle 71807
Ve Ses Kayıtıda vermediğine dahil Kanıttımımda Mevcuttur
bu arkadaş önceki developerlarınada boyle yapmış calıstıgı bir developeri bana ulastı bende p

Yalnız ses kaydında da belli olduğu üzere , 200 veren 100 ü neden vermesin demişiz. Bu ses kaydı Pack arkadasımızın 100 lira muhabbetini dogrulamakta ! Yani sen kendi kendini ele verdin dostum. Bizim elimizde nice ispatlar var. Gece aradıgın ses kaydı bile biz buraya senin tüm suçunu dökersek insan içine çıkamazsın buradan banlanabilirsin. Ayrıca buraya sunmuş olduğun Tüm kayıtlar bizde de mevcut olup bizden istenen tüm ispatları biz buraya sunarız. Doğru adam eleştiriyle yıkılmayacak adamdır. Pack isimli şahıs fivemtürk de dolandırıcı olarak tanınmış bir insandır. Bu diğer şikayetlerden de görülebilir. Ayrıca başkanımızın numarasını (özel bilgi) kaldırılmasını talep etmekteyiz. Saygılarımızla arz ederiz. Sado Sado

DF
Öncelikle sunu belirtmek isterim satın aldıgınız vds sin sahibi le iş yaptım developer olarak kendiside işimi düzgün yaptıgıma sahittir siz 100 tl icin vermemk icin
engel atan ve suc atıp kendinizi haklı cıkartma pesinizdeniz ya Uzlasma yoluna gelicez yada bu böyle gidicektir

DF
Konuya ufak bir yorum yapmak istiyorum pack lütfen yalan konuşma paketinde lisans yok daha fazla yalan konuşma yoksa lisanssız paketini paylaşırım.

DF
Paketimi baskasına verdi calarken yakaladım demişsin. Ya o fotoyu bile sana 8 mart da atan biziz. ?. Haydi diyelim ki paketini çaldık biz deli miyiz dostum gelip burada şikayet oluşturalım paketi çalar kaçarız. Bizim burada ispat oluşturmamıza hiç gerek yok seni zaten insanların nasıl tanıdığını hakkında ne düşündüğünü herkes biliyor. Ben daha da konuşursam boş konuşmuş olurum Sado Sado beyin hakemliğimi bekliyoruz...

DF

Ekli dosyalar

• Picsart_22-03-13_02-52-03-510.jpg
    Picsart_22-03-13_02-52-03-510.jpg
    190 KB · Görüntüleme: 50
İp muhabbeti banada yapılmıştı ve içeride kendi yazdığınız kodları ispatlayabilirseniz sunucuyu fiveme report ettiğinizde kapattırabilirsiniz.İp sayesinde paketinizin nerede kullandığını takip edip sunucuyu report edebilirsiniz.

DF
Dogukan kusura bakma ama banada aynisini yaptiniz siz ben bende developer yaptim size siz parasini vermeden benide attiniz engellediniz siz nasil kafa yasiyorsunuz bilemiyorumda ama bunun diger tarafida var bilmedinizi isterim.

DF
İp muhabbeti banada yapılmıştı ve içeride kendi yazdığınız kodları ispatlayabilirseniz sunucuyu fiveme report ettiğinizde kapattırabilirsiniz.İp sayesinde paketinizin nerede kullandığını takip edip sunucuyu report edebilirsiniz.
fivemde report acıldı zaten kodlarıda gönderildi gerekenleri yaptım fivemde den cevap bekliyorum

DF
Dogukan kusura bakma ama banada aynisini yaptiniz siz ben bende developer yaptim size siz parasini vermeden benide attiniz engellediniz siz nasil kafa yasiyorsunuz bilemiyorumda ama bunun diger tarafida var bilmedinizi isterim.
İşte adalet ya allahın sopası yoktur dogukan

DF
3. Şahıslar karışmasın tekrarlamayacağım yasaklayacağım direkt olarak.

Şimdi Burada çözülmesi gereken şeyler; doukan91 doukan91 şikayetçi olduğunuz şey tam olarak nedir çok fazla şey yazdınız anlaşılmıyor doğru düzgün iletin kanıtlarınız ile birlikte.

Ardından Pack Pack ilgili savunmasını ve kanıtlarını iletebilir

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!