Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Pack Developer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arkadasların bir paketi vardi paket cok kutu haldeydi bende sattıgım v5 paketim vardi bunlar dedi iste herkes dolandirdi bizi dedi filan dediler bende durumları olmadığı icin
kendilerine sattıgım v5 paketimi ucretsiz vermeyi teklif ettim bunlarda sadece developer ücretini alırım paketi size göre uyarlamam icin uyarlmada suyledi paket de degişmesini istedikleri seyleri degiştrmem icin bunun karsılıgında 300 tl istedim anlasıp vds aldılar bana 2 gun sonra 100 tlsini vericem dedi sonra bunlarla önceden calışmıs bir developer bana ulastı dedi ki para nın yarısını veriyolar sonra gerisini vermeden sunucudan atıyolar bilgin olsun dedi bende dedim maden boyle geri kalan paramı vermedikleri icin bende kendisinden su lafa soyledim= kanka 2 gün icinde vericem dedin ala ses soluk yok ben insanın agızından cıkan lafa inarım . dedim kerem adlı kişi ye sonrada gece 6-7 yazdım bunlari sonrada yatıp uyudum kendileri vds sifrelerini degişirip vds firmasına demişlerki developerimiz vds sin sifresini degiştirdi bizede vermiyolar diye talep acmışlar kalktıgımda vds firması bana discord üzerinden seninle calıstık ama bunu yapcagını düsünmemişdim diye mjs gördüm onada gerekli kanıtları sundum
sonra bu kerem diye arkadaşi telefondan aradım kendisi paketini upload yaptıgını soyledi siktir git istediğin yere diye cevap verdi = bende kendine eyw yolun acık olsun allaha yakın olsun diye cevap verdim 100 tl ne seni zengin eder nede beni eder dedim sonra küfür edince bende discord oyunuyor botuna Resimde goruldugu gibi girdim
71817
sonra sese cagrıp düzeltmemi istediler bende parami geri kalanı verirseniz diye düzeltrim dedim bunlar tekerar küfüre basvurdu ve fivemtürkde dolandırıcı olarak cıkartıgını belirttiler ve sonrada bir arkadasım bana kalktıgımda discord dan forum acılgını belirtti konu bundan ibarettir.
S Sado55
scirptlere calıntı demiş Fivemturkde paylasılan scler kullandıgım scirptler onlar ve Kişide kendisi para yı vermediğini kabul etmiş Amacları Discord botunu Düzeltdirmek dir icin adımı dollandiriciya cıkartmaya calısıyolar ve kendileride biliyor hiç bir developer onlarla calısmıcagını konu yu buraya tasımışlar

Son düzenleme:
Yalnız ses kaydında da belli olduğu üzere , 200 veren 100 ü neden vermesin demişiz. Bu ses kaydı Pack arkadasımızın 100 lira muhabbetini dogrulamakta ! Yani sen kendi kendini ele verdin dostum. Bizim elimizde nice ispatlar var. Gece aradıgın ses kaydı bile biz buraya senin tüm suçunu dökersek insan içine çıkamazsın buradan banlanabilirsin. Ayrıca buraya sunmuş olduğun Tüm kayıtlar bizde de mevcut olup bizden istenen tüm ispatları biz buraya sunarız. Doğru adam eleştiriyle yıkılmayacak adamdır. Pack isimli şahıs fivemtürk de dolandırıcı olarak tanınmış bir insandır. Bu diğer şikayetlerden de görülebilir. Ayrıca başkanımızın numarasını (özel bilgi) kaldırılmasını talep etmekteyiz. Saygılarımızla arz ederiz. Sado Sado
Fivemtürk de dolandırıcı olarak tanıyormusum maden adıma neden sikayet konusu göremedim ve sikayetciyim konulara da göz attım ama adıma dahir birsey göremedim hani anladım bayri düzgün birseyler söylede inandirici olsun.

Arkadaşlar yalan yanlış şeyler yazmayın, ben Noxus Roleplay'in sahibiyim. Bu adam bana developer hizmeti sunuyor ve güzel bi şekilde yardımcı oluyor, kimsenin ekmeğiyle oynamayın.

Arkadaşlar yalan yanlış şeyler yazmayın, ben Noxus Roleplay'in sahibiyim. Bu adam bana developer hizmeti sunuyor ve güzel bi şekilde yardımcı oluyor, kimsenin ekmeğiyle oynamayın.
Yan hesaptan gelen Alinin sıfad-ı eşgal-i dündârîy-e vetekkülü siâmül-i mülk havakkelü lügât şerif-i didar-ü ahval kelile-i çehre el-simadûdar-ul tecr-mün el-tehra sifad olur gibi HAHAHHAHA

Yan hesaptan gelen Alinin sıfad-ı eşgal-i dündârîy-e vetekkülü siâmül-i mülk havakkelü lügât şerif-i didar-ü ahval kelile-i çehre el-simadûdar-ul tecr-mün el-tehra sifad olur gibi HAHAHHAHA
3 cu sahiş sin karısma bence ^^

Söz hakkı tanıdığınız için teşekkürler Saddullah Bey , şikayetimiz şu yönde arkadaş bize developerlik hizmeti yapacağını açıkladı. Fiyat olarak haftalık 200 aylık ise 300 liraya çalıştığını bilgisayarının script dünyası olduğunu kıyafet paketi vs şeyler için ücret almadığını telefonla konuşurken ifade etti.
Biz ise arkadaşı tanıma sürecinde olduğumuz için 4 Mart tarihinde haftalık çalışmasına anlaştık. Hafta sonu olmasına rağmen kendisi daha işi doğru dürüst bitirmeden 200 lira ücretini peşin ödedik. Neyse baktık ki paket de hata çok fixlenecek çok şey var çoğu yerlerde farklı rp sunucusunun isimleri bile yazmakta olduğu için kendisine 100 lira daha atmak istediğimi aylık paketi düşündüğümü söyledim. Kendisi ise : Tabii ki çok memnun olurum gibi ifadeler kullandı. Daha sonra ilk gün kendisi bizimle gayet yumuşak konuşup kendisini sevdirdi aramızda bir samimi bağ oluştu şaka ortamı bile mevcuttu fakat parayı aldıktan sonra kendisine hataları fixletemez olduk. Çünkü kendisi müşteriyi mağdur edip ters cevap vermekte ve yok o dediğini yapmaya script lazım ayrı para gider kıyafet paketi istiyorsanız ayrı para gider. Ben sigara içme komutunu yapmayı bilmiyorum. O istediğinizi lol hesabımdan ne zaman çıkarsam öyle yaparım vb. cümleler kurarak müşterisini aldatarak yokuş yapmaya ve fazla para istemeye başladı. 42 adet hata varsa kendisi hatalardan sadece birkaçını ara sıra kafasına göre fixleyip geçti. İnsanlarla diksiyonu bozuktu. Biz ise bu olanlardan sonra aylık paketi almaktan vaz geçmeyi düşünür olduk mesele 100 lira değil mesele şahsın sunucumuzda 1 ay saçma sebeplerden huzursuzluk çıkaracağı. aradan zaman geçti şahıs haftalık hizmetinin 4. 5. günlerinde bu yaptıklarına rağmen utanmadan parasını hatırlattı. 100 lira atmamız konusunda ısrarcıydı. Biz ise şahsın hizmetini beğenmediğimizden dolayı Ownerimize aylık paketten vaz geçmesi konusunda uyarı yaptık tekrar ediyoruz amaç 100 lira vermemek değil şahsı sunucuda 1 ay daha bulundurmamak. Aradan zaman geçti baktık ki tiksiniyoruz aynı zamanda Forum sitelerinde ve çevrede arkadaş hakkında yoğun şikayet var. 1 aylık hizmetten daha 1 haftalık hizmetimizin süresi dolmadan vaz geçmeye karar verdik. Pack arkadaşımız ise baktı ki 100 lirayı kazanamadı 11 Mart tarihinde 100 lira için vds şifresini değişerek bize şantaj yaptı. Biz ise vds firmasına yazarak şifreyi geri aldık. Şahıs olay akşamı utanmadan beni arayıp hâlen para isteyip küfür etmiştir. Discord oyun etkinliği botuna küfürlü sözler yazmıştır. Bizim buradaki şikayetimiz yukarıdaki anlattığımız olaylardır. Kişinin developden başka her şeye benzemesidir. Daha bir de fake hesaplardan yazıyor. Siz burada 3. Kişileri yasaklamasanız sabahtan beri Ali'yi linç etmek isteyen isteyene. Biz istiyoruz ki hakkında ve forumda bu kadar şikayet olan insanlar Milletimizi kandıramasın. Önleri kesilsin. Diğer developerlerin de adı kirlenmesin. Eğer ben developerin haftalık ücreti olan 200 ü vermişsem şahıs benim 6. Günümdeki hizmetimde aylık hizmetten vaz geçtim diye kısaca 100 lira daha vermedim diye benim vds'imi kilitleyemez şantaj yapamaz. Bu yapılan şerefsizliktir. Şikayetim bunlardır. Fazladan olarak da şunları arz etmek isterim ki :

-Şerefim üzerine yemin ederim ki şahıs açıklamasına yalan katmıştır. Yok biz gitmişiz vds şifresini değiştirip vds firmasına bu arkadaş bizim şifremizi değiştirdi bilmem ne demişiz ? Pack isimli arkadaş bayağı saçmalamaya başladı. Ben seni dolandirmak istesem herkesin yaptığı gibi seni engellerim kenara geçerim. Neden gidip saçma sapan hareketler yapayım? Ha bir de neymiş discord botumuzdaki küfürü sil sana para vereceğiz demişiz. Arkadaşım saçmalayan gördüm de bu kadarını görmedim. Altı üstü bir bot meselesi düzeltmesi gayet basit biz onu kendimiz de yapıyoruz neden sana yalvaralım? Discord rütbesi verip sunucumuzu patlatma riskini göz önünde bulunduralım? 200 lira veren adam 100 liradan neden kaçsın?

- Şahıs paketini çaldığımızı çalarken yakaladığını ifade etmiş farz et ki çaldık. Çalan insan neden gelip seni FivemTürk' e şikayet edip başına iş almak istesin? Direkt paketini çalar ve gözden kaybolur. Arkadaş saçmalamaktan kendini alamıyor belli ki.
- Bosster isimli bir hesap bu konuya yanıt yazmış daha önce bizimle calistigini parasini vermedigimizi ifade etmiş herkesin gördüğü üzere mesajı yazanın Pack olduğu yazma sitilinden ve profili 2 dakika incelediğimizde hesabın fake olduğu gayet belli ! Her neyse biz şahsı milletimize ifşa ettik. Şahısta her türlü düzenbazlık gördüğünüz gibi mevcuttur. FivemTürk sitesine size zarar veren herkesi şikayet edin ! Ki bunun gibileri sert kayaya çarpsın aynı şuan ki gibi milletin önünde rezil olsun.

FivemTürk sitemizden gereğinin yapılmasını talep ediyoruz.

Saygılar...

Pack Pack varmı söyleyebileceğin bir şey bu yazı hakkında? İlgili yazı dışına çıkmadan.

Pack Pack varmı söyleyebileceğin bir şey bu yazı hakkında? İlgili yazı dışına çıkmadan.

Sado Sado Bey hakem sizsiniz fakat şahıs açıklama ve savunma olarak şuana kadar yaptıklarının dışında bir şey yapamayacaktır. Çünkü tabiri caizse level atlamak için bütün tuşlara basıp maalesef ki saçma ve yalan olduğu belli olan savunmalar yaparak kendisinin suçlu ve yalancı olduğunu iyice ortaya koymuştur. Ki anlattığı olaylar fantastik film gibi gayet belli yalan olduğu. En basit örneği biz vds şifresini kendimiz değiştirip sonra vds firmasına neden developer değişti diye yalan söyleyelim en çok bu saçma. Vds firması ne âlâka bu olaylarla? Biz vds firmasına developerimiz şifreyi çaldı diyerek talepte bulunduk ve şifremizi de aldık. Şifreyi fantezi olsun diye kendimiz değişip neden kendimize iş çıkaralım? Eğer biri dolandırılacaksa her sosyal mecradan engel atılır ve saklanılır. Ben burada yapılan zulme Namusum üzerine yemin edebilirim ama kendisi tam bir yalancıdır. Şimdi buraya geldiğinde size savunma olarak yok paketimi çalarken yakaladım yok 100 liramı vermediler der fakat her hâlükarda suçlu ve suçsuz apaçık ortadadır. Kişinin savunmaları kendisini paklamamaktadır. Eğer biz kendisini dolandırsaydık ne diye şikayet edip burada sizi meşgul edelim ki? Kendimizi riske atalım? Direkt kaçar kayboluruz. Kendisinin şuan buraya yazmış olduğu her cevap bizim yazdıklarımızı doğrulamaktadır. Şahıs kendi ağzıyla bizim yazdıklarımızın doğru olduğunu tasdiklemiş (itiraf etmiştir) . Saygılar

Söz hakkı verildiği icin teşekür ederim Anlaşma yanlış anlatılmış anlaşma tamamen boyleydi yeni vds alıcaklardı paketi kurucakcaktım 200 tl kurdugumda atıcaktı geri kalanı bitmeye yakın vericekti bu arkadaşin işlerini bittirdim isteklerini yaptım ve sonradan birseyler cıkarttılar benden istediklerini bittirdim ben paramı istediği zaman mjs 71821
bu mjs sı yazıp yattım saat gece 5 di sabah kalktıgımda engellemişler beni ve vds sahiplerine developer pack vds sifresini degiştirdiğini belirtmiş ben vds sin sifresini değiştirmedim ve O vds firmasıla da developer olarak sunucu actılar kendilerile kendiside sasırmişdi konuya.
anlasma yapakerken beni bu sahişlarla tanıstıran Kadir diye arkadasın yanında yaptım anlasmayı ve vdslerine dahir girmiyordum onlar kendileri zorla sokmaya calısıyordu (kanıt)
71822
ve arkadaşlar haftalık calıstıgnı delirtmediler bana aylık calıscagını belirttiler istediklerini yaptım arkadasların paramı verdikleri icin ve engelledikten sonra ustume suc attıkları icin discord botunu degiştirdiği icin kendileri hala bana suc atıyolar
NOT DOGUKAN ADLI KİŞİLE ANLASMA YAPILMADI KEREMLE YAPILDI.
SUNUDA EKLEMEK İSTERİM BEN PAKETİ KURARKENDE FİXLENCEK SEYLER MEVCUTTUR DİYE 5 DEFA SOYLEDİM SESLİ KONUSURAK DA
sunu da belirtmek isterim ki kendileri bana haftalığa donceklerinide belirtmediler ne yazı olarak ne sesli olarak Discord oyun etkiligini küfürlü soz yazılmadı tekrardan resim olarak sunuyorum 71823
Sert kaya carpsın filan demişin kusura bakmadasert kaya değilsin ben resimlerim kanıtımı sunuyorum anlasma yaparken sahitim var Ve size zorlada birsey satmak istemedim siz kendini ısrarda bulundunuz. beni herseyim kanıtlı gerekli ss gerek sesli siz yazıdan baska birsey gostermiyorsunuz.
ve Dolandırıcı diyor tekrardan soruyorum Forumlar neden adıma dair bir sikayet forumu yok ?

Son düzenleme:
boosters kim biliyormusun dogukan dupe ni fixliyen cocuk o :)

doukan91 doukan91 şikayetçi olduğun kısmı açıkça ve kısa bir şekilde anlat şeklinde söz hakkı tanıyorum bana paragraf yazıyorsun. Pack Pack sana ne yaptı tam olarak neyden şikayetçisin neyini yapmadı yada ne yaptı? Kısaca açıkça yaz buna karşılık olarak da kanıtlarını sun kanıtın yoksa konuyu kapatacağım

Demek hakkında şikayet yok ? al bakalım. Ayrıca sana verdiğimiz 200 lirayla lütfen Türkçe dersi al. Okuma yazmayı öğrenirsin belki. Hakkımız bizim hakkımızda kim yalan söylüyorsa zıkkım zehir olsun. ? Bozuk plak gibi her cevapta aynı ssleri atıp duruyorsun koçum biraz mantıklı yalan söyle daha da cevap atmam fivemtürk ne cevap veriyorsa ne karar veriyorsa versin. Burada yüksek mahkemede değiliz. Karar verilsin senin gibi çirkef sussun.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220313-160822_Chrome.jpg
    Screenshot_20220313-160822_Chrome.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20220313-160831_Chrome.jpg
    Screenshot_20220313-160831_Chrome.jpg
    89.3 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20220313-160845_Chrome.jpg
    Screenshot_20220313-160845_Chrome.jpg
    118.1 KB · Görüntüleme: 33
Maalesef bana yardımcı olmuyorsunuz konuyu kitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!