Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım + Özellik ve türkçe rpemotes

isot31

Üye
FT Kullanıcı
Discord
hz.iso
Ücretli bir animasyon pozisyon scriptine ihtiyacınız yok. Bu konuda bilgili arkadaşlar, istedikleri özellikleri ekleyip kullanabilirler. Eğer bir animasyona pozisyon ayarlamak istiyorsanız, bunu yapabilmek için "animationlist" üzerinden "animpos = true" değerini ayarlamanız gerekiyor.

normalde birşey beğenmem ama bu güzele benziyor isot bey teşekkürler bu güzel paylaşım için

Ücretli bir animasyon pozisyon scriptine ihtiyacınız yok. Bu konuda bilgili arkadaşlar, istedikleri özellikleri ekleyip kullanabilirler. Eğer bir animasyona pozisyon ayarlamak istiyorsanız, bunu yapabilmek için "animationlist" üzerinden "animpos = true" değerini ayarlamanız gerekiyor.

güzele benziyor elinize sağlık

ne demek iyi kullanımlar.

yalnız ufak bir sorunu var iptal etmek için menünün kapanması gerekiyor ve eğerki favorilere eklersem caps'e atıyor otomatik tekrardan menüden seçip daha sonra capse basınca buga giriyor ve sende dene istersen bendemi sorun var asla animasyonunda gösterilen ile benim karakterin yaptığı çok farklı yani üst vücut yerine sadece alt vücud hareket ediyor ama kısayol yerine normal yaparsam normal haliyle devam ediyor bir tık karmaşık olmuş neye göre animpose'yi kullanabiliyoruz tam çözemedim hala geliştirilir düzeyde

Ekli dosyalar

• 20240103234553_1.jpg
    20240103234553_1.jpg
    313.7 KB · Görüntüleme: 58
yalnız ufak bir sorunu var iptal etmek için menünün kapanması gerekiyor ve eğerki favorilere eklersem caps'e atıyor otomatik tekrardan menüden seçip daha sonra capse basınca buga giriyor ve sende dene istersen bendemi sorun var asla animasyonunda gösterilen ile benim karakterin yaptığı çok farklı yani üst vücut yerine sadece alt vücud hareket ediyor ama kısayol yerine normal yaparsam normal haliyle devam ediyor bir tık karmaşık olmuş neye göre animpose'yi kullanabiliyoruz tam çözemedim hala geliştirilir düzeyde
EmoteCommandStart fonksiyonunda yaptıklarımı favoriler ve kısayol fonksiyonu var ise oraya ekleyebilirsin

dediğim gibi anlayan arkadaşlar kodu geliştirebilir yazmışım hatalarına hiç bir şeyine bakmadan base halini attım ufak tefek hatalarmış zaten

herşeyi fix atmamak lazım yoksa önüne gelen ve fixleyemen satar ücretsiz paylaşılan bir scripti.

normalde birşey beğenmem ama bu güzele benziyor isot bey teşekkürler bu güzel paylaşım için
kanki "8gb ramli sunucu ya 10 dakika da girip oynanılan 93 scli (34 tanesi araç, 20 tanesi map asdsadf) 0.60 resmonlu" paketi satan adamsın hemen fixler pakete koyarsın, sana koyarmı ;)

1704327377924.png

Son düzenleme:
Klasik Yarım yamalak paylasımlar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!