Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Owner bilişim dolandırılıcığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rezillik resmen ya geç cevap veriliyor + ticketlara bakılmıyor teknik destek desen kötü kimseye tavsiye etmiyprum

Evet hocam konuyla alakası olmayan bir adam 2-3 adamı dinleyip gelip dolandırıcı diye biliyor konu tartışmaya açık böyle düşünüyorsan gelirsin kanıtlarsın en azından biz birilerini dinleyip senin gibi sunucu patlatmaya çalışmıyoruz gerçi çalışsan da beceremedin biz yine burdayız bizi tanıyan herkes nasıl insanlar olduğumuzu biliyor senin gibi başkalarının paketlerini alıp satmıyoruz en azından dolandırıcılık odur yine sen bilirsin tabi
kimin paketini alıp satmışım la qweşlkgjqwckh bu kadar ezikliğini belli etme arkadaşın araç paketini alıp 10 kişiye satıp parasını vermeyip sunucudan banlıyorsun bide gelmiş burda boş yapıyorsun

dostum sizin keyiniz patladığında adama demediğiniz kalmadı şimdi nasıl oluyorda bu şahısı savunuyor sunuz kendisi şuan tek tek konuya kişi yollayıp suçunu örtpas etme peşinde cidden yazık
Savunmak değil bu herkes yaşadığını anlatmış paylaşmış bende yaşadığımı paylaştım burda hocam keyim patladığında ben adama aklımdan geçeni şüphelendiğim şeyleri dile getirdim daha sonra keyim tekrardan verildi dolandırıcıdır veya değildir demedim ben.

kimin paketini alıp satmışım la qweşlkgjqwckh bu kadar ezikliğini belli etme arkadaşın araç paketini alıp 10 kişiye satıp parasını vermeyip sunucudan banlıyorsun bide gelmiş burda boş yapıyorsun
dili olan eli olan konuşuyor işte hocam arkadaşım dediğin arkandan sövüyordu yerini alabilmek için şimdi dostun oldu galiba beceriksizliğinle yetinemeyip burda hala bir şeyler kanıtlamaya çalışıyorsun fakat safi havasın ağırlığın yok buyur gel konuşalım arkadaşının paketi neymiş bakalım emek hırsızlığı sende alışkanlık yapmış arkadaşın neden banlandı anlatalım öğrenmeye mecalin varsa tabi :)

dili olan eli olan konuşuyor işte hocam arkadaşım dediğin arkandan sövüyordu yerini alabilmek için şimdi dostun oldu galiba beceriksizliğinle yetinemeyip burda hala bir şeyler kanıtlamaya çalışıyorsun fakat safi havasın ağırlığın yok buyur gel konuşalım arkadaşının paketi neymiş bakalım emek hırsızlığı sende alışkanlık yapmış arkadaşın neden banlandı anlatalım öğrenmeye mecalin varsa tabi :)
ne uğraşcam senin gibi rezil biri ile anca git 14 yaşında çocuk dolandır hadi yoluna

ne uğraşcam senin gibi rezil biri ile anca git 14 yaşında çocuk dolandır hadi yoluna
Haklısın hocam genelde kendini haklı gören kendi doğrularının arasında sıkışmış insanlar cevapları olmadığında yolun sonu gözüktüğünde bu tür tavırlara bürünür :) 14 yaşında cocukları dolandır derken o 14 yaşındaki çocuğa paket satıp sonra çocuğa cevap verme işte paket full fix rahat ol de sonra cocuğu dinleyip sunucu patlat bide üstüne gelip 14 yaşında cocuğu dolandır de müthişsin S1NGLE fivem de no.1

Haklısın hocam genelde kendini haklı gören kendi doğrularının arasında sıkışmış insanlar cevapları olmadığında yolun sonu gözüktüğünde bu tür tavırlara bürünür :) 14 yaşında cocukları dolandır derken o 14 yaşındaki çocuğa paket satıp sonra çocuğa cevap verme işte paket full fix rahat ol de sonra cocuğu dinleyip sunucu patlat bide üstüne gelip 14 yaşında cocuğu dolandır de müthişsin S1NGLE fivem de no.1
adamın kendi sunucusunu zorla elinden alanda benim zaten ya :D çok akıllsınız gidip edrp paketine 1000tl verebilirsin :D

adamın kendi sunucusunu zorla elinden alanda benim zaten ya :D çok akıllsınız gidip edrp paketine 1000tl verebilirsin :D
hocam anlat da herkes duysun zorla nasıl alınıyor sunucu öğrenelim gerçekten merak ediyorum neyse hocam sen cocukları kandırıp paketini satmaya devam et :D

hocam anlat da herkes duysun zorla nasıl alınıyor sunucu öğrenelim gerçekten merak ediyorum neyse hocam sen cocukları kandırıp paketini satmaya devam et :D
çocuk dediğin adam 29 yaşında kandırma gibi bi olayda yok hala müşterim ve konuşuyoruz kendisi ile hatta şuan sana iki yüzlü diyor :D rezil bir insansın vasıfsız birisin

çocuk dediğin adam 29 yaşında kandırma gibi bi olayda yok hala müşterim ve konuşuyoruz kendisi ile hatta şuan sana iki yüzlü diyor :D rezil bir insansın vasıfsız birisin
evet hocam az önce 14 yaşındaydı şimdi 29 oldu güzel gidiyorsun :D

Konu burada dönüyorsa sizin kadar dolandırıcı görmedim önce anlaşıp paramı vermediniz bide üstüne gelip şikayetçi oluyorsunuz. Yazıklar olsun hoshi01 hoshi01

yediremeyip kaçmak :D

Ekli dosyalar

• unknown31.png
    unknown31.png
    28.3 KB · Görüntüleme: 46
kanka malmısın owner bilişim ne zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

engel ve ban :D sen kapat geç sıkışınca :D

Ekli dosyalar

• unknown8555.png
    unknown8555.png
    17.1 KB · Görüntüleme: 40
  • unknown6633.png
    unknown6633.png
    8.5 KB · Görüntüleme: 41
Kendilerinden key ve makine hizmeti aldık. Gerçekten iyi bir hizmet sundu. Yaşadığımız makine kaynaklı olmayan sıkıntılarda bile kendisi birçok kez yardıma koştu. Gayet anlayışlı ve yardımcı olmak için elinden geleni ardına koymayan bir arkadaş kendisi. Firmadan ve verdiği hizmetten oldukça memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Keşke her firma bu şekilde hizmet verse ve müşteri memnuniyetini bu kadar önemsese.

Kendilerinden key ve makine hizmeti aldık. Gerçekten iyi bir hizmet sundu. Yaşadığımız makine kaynaklı olmayan sıkıntılarda bile kendisi birçok kez yardıma koştu. Gayet anlayışlı ve yardımcı olmak için elinden geleni ardına koymayan bir arkadaş kendisi. Firmadan ve verdiği hizmetten oldukça memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Keşke her firma bu şekilde hizmet verse ve müşteri memnuniyetini bu kadar önemsese.
verdiği hizmet küfürden ibaret :D daha doğrusu verdiği bir hizmet yok arkadaşın herşeye bir umursamazlık buraya gelip yaptıklarını örtpas edebilir siniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!