Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Orta Tecrübeli ? / Orta Düzey Bilgili ?/ Ekibiz Sunucu Arıyoruz!

• Konbuyu başlatan wappeN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 1K

wappeN

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar herkese selamlar! Ben ve Arkadaşım güzel bir hem rol yapabileceğimiz hem kullanıcıların isteklerini yerine getirmeye çalışacağımız, oyun içi veya server içi durumları organize ve ekipçe sorun oldukça yapabileceğimiz güzel bir sunucu arıyoruz her hangi bir "Yok işte makinayı verin - Yok işte serveri verin - Yok işte bizim dediğimiz olsun" gibi hitamlar da bulunmuyor ve de istemiyoruz zaten amacımız güzel bir eğlence ortamı oluşturmak güzel dostluklar arkadaşlıklar kurmak ve insanlara elimizden geldiğince yardım etmek kaliteli bir ortam oluşturmak. ? Şimdi biraz kendimiz için detaylardan bahsedelim ;

16058

Bizim Yapabileceklerimiz :
  • Discord kısmında Yüksek düzey bilgiye sahibiz.(Çoğunlukla ben)
  • Developer kısmında az bilgiye sahibiz. (araba ekleme vs.)
  • Oyun içi kısmında Rol Terimlerini ve bir çok admin komutunu hızlı işlevli kullanabiliriz.
  • Kodlama kısmında basic bir "Launcher" gibi işlerde de ben biraz daha bilgiliyim.
  • Online süremiz değişiyor genelde günün neredeyse 10 ila 12 saati aktif olabiliyoruz.
  • Yaş kısmında Ben 20 Arkadaşım 22 yaşında.
  • Daha önceki tecrübelerimiz de Arma 3 ve SAMP'ta bulunmaktadır.
  • Web Site Dizayn vs gibi işlerde de genel de ben daha bilgiliyim. (Bilişim Mezunuyum)

16059

Ek olarak bunların dışında gerçekten kalıcı olabileceğimiz güzel bir server arıyoruz ayriyetten gayet güzel "Rol Terimlerine" uygun bir şekilde rol yapabiliyoruz hikayemiz, karakterimiz gayet planlı programlı. Aşağıya discord adresinizi bırakmanız halinde sizlere hemen geri dönüş yapabiliriz! Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkürler. ?

DF
Arma 3 oyuncularına durduk yere kanım ısınıyor Kenlaus#6123 gelin bir görüşelim tanışalım

DF
Arma 3'te bende bulundum ゃEfendioglu#4419 ekleyin tanışalım !

DF
♡St1yle Hell♡#0812
müsait olduğunuzda hala bir ekiple beraber değilseniz tanışmak görüşmek isterim

DF
LeXeB / Musti#9247 hala bir sunucu arıyorsanız iletişime geçebilirsiniz

DF
Sunucumuzu bulduk arkadaşlar EfesRP gelmek isteyen herkese kapımız açıktır gerçekten kaliteli insanlar ve kaliteli bir server!

#Edit: Ben sunucudan kendi sorunlarımdan ötürü ayrılıyorum sizler isterseniz yine de gelin görün sunucuyu gayet güzel ve sağlam bir ekip mevcut.

DF
Son düzenleme:
Çok teşekkürler wappeN projemize katılmak isteyen arkadaşlar dc adresim : ゃEfendioglu#4419 isteyen herkes ekleyebilir.İyi forumlar diliyorum.

DF
Yeni açılmış bir sunucuyuz ve yönetim ekibi oyuncu şeklinde gelişim gösterecek bir sunucu oluşturmaya çalışıyoruz , gelin konuşalım.

DF
[goRP] SEZON 1 [+18] [ANINDA WHITELIST] [SOCİAL RP] [LSPD ALIMLARI AÇIK] DİSCORD.gg/zuE49b

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!