Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

OMEGA ROLEPLAY LSPD-GANG EKİBİ ALIMLARI AÇIKTIR

Kxks61

Üye
FT Kullanıcı
Sunucumuz 01.07.2021 Tarihinde Açılmıştır Ve 25 Kişiyi Görmektedir

Ekonomimiz Medium'dur 12 Legal 12 İlllegal Meslek Bulunmakta Ve Kazançlar Yüksektir

Gelen Gang Ekibine Fazlasıyla Destek Sağlıyoruz Ve Kaliteli Bir Rol Ortramı Oluşturuyoruz Desktop_Screenshot_2021.07.18_-_16.12.36.62.png Desktop_Screenshot_2021.07.09_-_20.28.44.74.png Desktop_Screenshot_2021.07.16_-_20.31.19.78.png Desktop_Screenshot_2021.07.16_-_14.09.06.82.png

Sunucumuza Geldiğinizde Developer Rolündeki Serkan Yani Bana Mesaj Attığınızda Bizzat Sizinle Ben İlgileneceğim

Ekli dosyalar

• Desktop_Screenshot_2021.06.27_-_17.51.42.89.png
    Desktop_Screenshot_2021.06.27_-_17.51.42.89.png
    761.9 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:
Sunucumuzda LSPD-GANG Alımları Açıktır

Gelen Gang Ekibine Fazlasıyla Destek Sağlıyoruz Ve Kaliteli Bir Rol Ortramı Oluşturuyoruz

Sunucumuza Geldiğinizde Developer Rolündeki Serkan Yani Bana Mesaj Attığınızda Bizzat Sizinle Ben İlgileneceğim

Konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya uygun bir şekilde güncelleyiniz. Aksi taktirde konunuz kapanacaktır.

Örnek Konu - TIKLA

Saygılarımla, iyi forumlar​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!