Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

OLD RolePlay Hakkında

SamanKelle

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
old roleplay de girdiğimiz zaman hile kontrolü yapıyorlardı bu yöntem eskimedi mi dedik ve founder direk bizi çekip sövdü arkadaşlar girmenizi tavsiye etmem sesli olarak sövdü o yüzden dolayı bizde neye uğradığımızı şaşırdık sadece anlık olarak ss aldık bu tarz bir durumla karşılaşmamanız için paylaşmak istedim.

ve arkadaş sanırsam yaşça büyük​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Old roleplay adlı sunucudan karakter adım aksel büyükbakar diye troll isimden dolayı ban yemiştim

OLD RP'ye rol yapmaya gittik paketlerim local'de olduğu için .lua dosyaları gözüktü ALLAHIMA sövüp banlandım

Kimsenin fotoğrafını ismini cismini izinsiz paylaşamazsın yasak.

SELAMLAR , BEN HOKA
Kişinin banlanma nedeni :
  1. PPF71762 steam:11000011c944ad1 William Chart /do oldr rp - ' bu ve buna benzer emotelerdir .

Arkadaşların ithamları tamamen geçersizdir ve yalandır .
    Akabinde 1 senedir Fivemde hizmet veriyoruz ve bizi tanıyanlar eminimki olayın doğruluğunu farkeder .

68157 Kimse kusura bakmasın , genel sohbet kısmına birisi bunu yazarsa , banlanır .

68158 ALLAH' ıma sövdü ve banladı diyen kişi , aslında troll yaptı ve küfür edilmeden direkt banlandı .
Elimizde tek tuş ile uzaklaştırabilecek güç varken kimseye küfür etmek haddime değildir :) teşekkürler FIVEMTURK

ALLAH' ıma sövdü ve banladı diyen kişi , aslında troll yaptı ve küfür edilmeden direkt banlandı .
Elimizde tek tuş ile uzaklaştırabilecek güç varken kimseye küfür etmek haddime değildir :) teşekkürler FIVEMTURK

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    3.9 KB · Görüntüleme: 20
MEK91 Adlı şahıs forumda dolandırıcılık sebebi ile banlanmış bir üyedir MEK91 SamanKelle SamanKelle midir ?
Sado, ben şahsı tanımıyorum! Dün girmiştim bu arkadaşların sunucusuna. yaşadığım bir macerayı anlattım sadece durum bundan ibaret rica ediyorum beni başkalarıyla karıştırmayınız.

IP ADRESI VAR ATABİLİRİM

• ID: 108 steam:11000011c944ad1 Mek91 31.223.***** <@414518832108142606> left | William Chart Dakika(Gir Çık/Full) 125 / 125 (Yönetici tarafından oyundan atıldın!)

Şikayet konusu açıpta yakalanan birini ilk defa gördüm IP Adresleri uyuştu MEK91 dolandırıcılıktan dolayı banlanan kişinin yan hesabı olduğu ortaya çıktı ve bu yan hesabı kalıcı olarak banlandı

Şikayet konusu açıpta yakalanan birini ilk defa gördüm IP Adresleri uyuştu MEK91 dolandırıcılıktan dolayı banlanan kişinin yan hesabı olduğu ortaya çıktı ve bu yan hesabı kalıcı olarak banlandı
Teşekkürler

SELAMLAR , BEN HOKA
Kişinin banlanma nedeni :
  1. PPF71762 steam:11000011c944ad1 William Chart /do oldr rp - ' bu ve buna benzer emotelerdir .

Arkadaşların ithamları tamamen geçersizdir ve yalandır .
    Akabinde 1 senedir Fivemde hizmet veriyoruz ve bizi tanıyanlar eminimki olayın doğruluğunu farkeder .
Eskiden esx discordunda bulunan kişileri banlıyorsunuz oynamak için geliyoruz saçma bir sebepten ban yiyoruz
Açıcak olursanız discordum Armler#5973

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!