Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script NPC Kapatma / No NPC

araf

Üye
FT Kullanıcı
NPC'leri kapatabileceğim bir script lazım bana. İçindeki NPC düzeyini ayarlayabilsem de güzel olur. No NPC falan da olabilir. Bulamadım o yüzden yazıyorum. Birisi atabilirse çok iyi olur.

Ben yanlış yere yazmışım pardon, birşey daha soracaktım ben cevap gelene kadar bir NPC kapatma buldum fakat No NPC değil. npc-control diye birşey. NPC'leri kapamak değil de ayarlayabiliyorum ekstradan. bunda da bu mümkün mü ve npc-control'de 0.35+ ms yiyor. Bu daha mı düşüktür? DeadTouchMe DeadTouchMe

Son düzenleme:
Bunda optimizasyon yapmak mümükün'mü bilemiyorum ama Sürekli çalışan birşey. Attığım no-npc'de aynı şekil diye hatırlıyorum

Eğer Citizen.Wait'i arttırırsan script daha geç çalışıp npcleri silmeye bilir. Ama yediği rs değeri daha az olur.

Ben yanlış yere yazmışım pardon, birşey daha soracaktım ben cevap gelene kadar bir NPC kapatma buldum fakat No NPC değil. npc-control diye birşey. NPC'leri kapamak değil de ayarlayabiliyorum ekstradan. bunda da bu mümkün mü ve npc-control'de 0.35+ ms yiyor. Bu daha mı düşüktür? DeadTouchMe DeadTouchMe
no npc dede aynı şey var (yediği MS değelreri döngü hızına göre değişkenlik gösteriyor) npc control ile bi farkı bulunmamakta

içinde ekstra şeyler olabilir npc-contro ün generator leri kapatan bi scriptin bu kadar ms yemesi çok ilginç. Döngü değerlerini NPC ler için 9 milisaniyede kullanabilirsin oldukça etkili olur ve npc ler sapıtmaz.

Ben şu şekilde kullanıyorum NO-NPC ve diğer scriptleri fazla MS yemesin diye ;

sonda bulunan ayarları 0.0 veya 0.5 yapmaktansa npc olmasını istiyorsam döngü milisaniyesini arttırıyorum azalmasını istersem düşürüyorum

bu sayede no npc 0.(000)1 ms ile kullanabiliyorum standart kullanımında çok ms yiyen bi script

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!