Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım NP-POLİCEPACK ARAÇ HANDLİNGLERİ

RA1DER

wild dev
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
ra1der2112
Selamlar , uzun zamandır np-policepack kullanıyorum , handliglerini editlemeye yeni zaman buldum.Tüm araçları gözden geçirirken deniyorumda , araçları denerken POLCHAR adlı aracın ne yaparsam yapayım sürekli sağa sola dönüşlerde takla attığını ve lastiklerin kaydığını farkettim düzgün calısan handlinglerimi POLCHAR ile değiştirmeyi vs denedim ama hiçbiri fayda etmedi.
Bu Aracın Handling'ini nasıl normal sağa sola dönebilecek patinaj atmıyacak bir hale getirebilirim.

'RA1DER#0399

DF
<fTractionCurveMax value="3.800000" /> // Bu iki kod aracın dönüşlerini ayarlamanıza yarar, fren ayarı gibi mantığı azaltırsanız kötüleşir arttırırsanız iyileşir.

<fTractionCurveMin value="3.050000" />

DF
Selamlar , uzun zamandır np-policepack kullanıyorum , handliglerini editlemeye yeni zaman buldum.Tüm araçları gözden geçirirken deniyorumda , araçları denerken POLCHAR adlı aracın ne yaparsam yapayım sürekli sağa sola dönüşlerde takla attığını ve lastiklerin kaydığını farkettim düzgün calısan handlinglerimi POLCHAR ile değiştirmeyi vs denedim ama hiçbiri fayda etmedi.
Bu Aracın Handling'ini nasıl normal sağa sola dönebilecek patinaj atmıyacak bir hale getirebilirim.

'RA1DER#0399

Sorunuzun cevabını alabildiniz mi ?

DF
Son düzenleme:
Bu konuda handlingleri nasıl ayarlyabileceğin ayrıntılı bir şekilde yazmakta.

DF
<fTractionCurveMax value="3.800000" /> // Bu iki kod aracın dönüşlerini ayarlamanıza yarar, fren ayarı gibi mantığı azaltırsanız kötüleşir arttırırsanız iyileşir.

Araç'ın dönüş hızlarını 1.000000'a aldığım bile oldu 5'e çıkarttığımda oldu yani bir etkisi olmuyor araç yine takla atıyor ama daha yüksek hızlarda atıyor.

DF

Aracın dönüş hızlarını 2 ve üstüne cıkarttığım anda abartılı bir şekilde takla atmakta. 2 altına ise hızlandıkça takla atıyor.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!