Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı np-menü Menü içerisinde menü

Chucky

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba np-menu'de Animasyonlar diye bir bölüm açtım bu kısıma tıklandığı zaman 3 seçenek gelsin istiyorum normal dpemotes menüsü , yürüyüş stilleri , yüz ifadeleri
İsimlerini ekliyorum fakat sadece animasyon menüsünü açtırabildim.
Yüz ifadelerine tıklandığı zaman tepki yok.

entegresini nasıl sağlayabilirim?

64898

banada lazim bu bilgi

Bu konu üzerinden çözüme ulaşabilirsiniz.

KONU

Hayır bu yardımcı olmadı. Ana sayfadan yönlendirilen menülerde bir problemimiz yok.
Verdiğim konu üzerinden gidersen ne demek istediğimi anlarsın. Bu konu üzerinden kendine yardımcı olabilirsin. Tüm triggerlar var, içerisinden alıp yapıştırırsın senin tercihin.

Verdiğim konu üzerinden gidersen ne demek istediğimi anlarsın. Bu konu üzerinden kendine yardımcı olabilirsin. Tüm triggerlar var, içerisinden alıp yapıştırırsın senin tercihin.
Hayır o anlamda demedim konu içeriğindeki np-menu'de amaçladığım trigger yok. daha fazla seçeneğinden bahsetmiyorum. F3 > Animasyonlar > Animasyon Menüsü & Yüz ifadeleri & Yürüyüş stilleri

Animasyon menüsü=dpemotes

Yüz ifadeleri = 5-6 tane daha seçenek bulunan bir menü açmalı.

Yürüyüş stilleri = 5-6 tane daha seçenek bulunan bir menü açmalı.

menü içinde menü yok bulamadım örnekleyerek ilerlemeye çalıştım fakat beceremedim.

Hayır o anlamda demedim konu içeriğindeki np-menu'de amaçladığım trigger yok. daha fazla seçeneğinden bahsetmiyorum. F3 > Animasyonlar > Animasyon Menüsü & Yüz ifadeleri & Yürüyüş stilleri

Animasyon menüsü=dpemotes

Yüz ifadeleri = 5-6 tane daha seçenek bulunan bir menü açmalı.

Yürüyüş stilleri = 5-6 tane daha seçenek bulunan bir menü açmalı.

menü içinde menü yok bulamadım örnekleyerek ilerlemeye çalıştım fakat beceremedim.
Bunun için submenu oluşturman gerekli. Örnek:
Kod:
    {
        id = "animations",
        displayName = "Yürüyüş Stilleri",
        icon = "#walking",                 
        enableMenu = function()

return (not isDead and not IsPedInAnyVehicle(PlayerPedId(), false))
        end,
        subMenus = { "animations:brave", "animations:hurry", "animations:business", "animations:tipsy", "animations:injured","animations:tough", "animations:default", "animations:hobo", "animations:money", "animations:swagger", "animations:shady", "animations:maneater", "animations:chichi", "animations:sassy", "animations:sad", "animations:posh", "animations:alien" }
    },

['submenudeki isim'] = {
        title = "Yürüyüş Stili İsmi (Örneğin Cesur)",
        icon = "#animation-brave",    --ICON
        functionName = "AnimSet:Brave"   --Functionname kısmına yazacağın FN'lere dpemotes>client>animationlist dosyasından ulaşabilirsin.
    },

Eğer ki yapamazsan discorddan ekle yardımcı olurum.
lifeless#5438

Verilen cevaplar doğrultusunda sorunuz çözüme kavuştu mu? Chucky Chucky

adamda benimle aynı cevabı verdi sorduğun soru bu aq
arkadaşla iletişime geçtim kendisi zaten farketti. Ana menüden yönlendirmeyi herkes yapıyor sorduğum soru bu değil sen bana inatla np-menü oluşturmayı gösteriyorsun yardımcı olmayacaksan lütfen yorum yapma.

Arkadaşlar lütfen soruna yardımcı olmaya çalışalım. Sorunla ilgili olmayan mesajları buraya yazmayalım. İyi günler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!